Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szakítottatok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik több, mint 5 hónapot lehúztak egymás mellett.


Kort is írjatok, légyszi (:


2010. jan. 26. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, már másnak is van helye a szívemben mellette, úgy pedig nem működhet egy kapcsolat. Azóta kiderült, hogy csak az éppen rossz időszak miatt gondoltam ezt, jutottam oda, ahova. Most már nem tehetek semmit, de talán tanultam ebből is, és legközelebb jobban meggondolom a tetteimet. Volt időm átértékelni a dolgokat, a hibáim nagyrészére talán rájöttem.

Szóval igazából nem volt semmi gond Vele, csak rosszul ítéltem meg a helyzetet, rossz döntéseket hoztam...


23/f

2010. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

Az elso 2,5 eves kapcsolatomban azert szakitottam mert rauntam arra, hogy kulombozo helyzetekben nem all ki mellettem es tutyi/mutyi. A masodik ket es fel eves kapcsimba a fiu nagyon onzo volt es nagykepu.Azt hitte neki minden jar es cserebe nem kell tegyen semmit. Egy ido utan meglatod a masik rejtett enjet, mert akarva akaratanul kijon belole. Most nos pasim van, ebbol se lesz semmi jo

25 L

2010. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

1. Azért mert idősebb volt, és kezdett zavarni, hogy a környezetem elítél

2. 10 évvel fiatalabb volt, és ez kicsit fura volt

3. Hiányzott az előző kettő

2010. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan én hoztam áldozatokat a kapcsolatunkban, és nekem kellett minden hülyeségét elfogadni, megérteni. Ráadásul volt köztünk cca 250 km... 3,5 év volt, 21/L
2010. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
megette a vacsorámat ezért szakitottam ketté
2010. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
Az első 1,5 éves kapcsolatnak azért lett vége, mert túlságosan féltékeny volt a fiú barátaimra és állandóan veszekedtünk miatta... A második 1,5 évesnek pedig azért, mert eléggé agresszív volt és minden apróságon felhúzta magát...a vége az lett, hogy kiszerettem belőle. De most végre megtaláltam a tökéletes férfit és nagyon boldogok vagyunk!!! :)
2010. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
51%
10év után meguntam hogy mindent nekem kel csinálni{takaritás főzés gyerek nevelés stb}és még a sexért is kőnyőrőgni kellett és szar volt az ágyban.balek voltam fk1698@gmail.com tatab.
2010. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mert megcsalt.
2010. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

összeférhetetlenek voltunk, ő féltékeny volt minden fiú haveromra, bezzeg ő minden csajjal flörtölhetett...

18L

2010. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte nagy volt köztünk a távolság..szerintem nem.. 17L
2010. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!