Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom akar 3. -at. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akar 3. -at. Azt mondja azért mert kiváncsi milyen. De közben azt mondja hogy csak engem akar. Nem szeret már?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pusztán ő miatta nem kell belemenned ebbe szerintem.Én alapból nem türnék meg egy 3. személyt az ágyban,ahogy a párom sem.Újítani lehet másféleképpen is,nem kell ahhoz mindig egy 3.ember.
2008. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Szerintem is kíváncsiságból. Az én barátom is mondogatja, hogy próbáljuk ki. Én viszont attól félek, h megtetszik neki a másik lány, és esetleg emiatt elveszíthetem, szóval nekem sem tetszik a dolog igazából. Ha mégis kipróbálnád ki tudja, lehet hogy felfrissítené a kapcsolatotokat....
2008. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
én is félek a másik lány dolgotól... hogy megtetszik és azért megy tönkre a kapcsolatunk.. vagy mert azért akarja mert un engem... De az akkor már rég rossz.. Mert akkor a 3. csaj csak áll duma... Akkor kell neki más csaj...és nem 3..
2008. aug. 13. 12:55
 14/21 anonim válasza:
Hát igen!Nálunk is régóta téma.A párom azt mondja, azért szeretné, mert hiányolja a változatosságot.Pontosabban az a baja, hogy együtt vagyunk egy ideje, hosszú távon velem szeretne lenni (család, közös lakás stb), de nehezen fogadja el, hogy akkor ezután már "csak" velem lesz, akár 30 évig... "Mikor annyi jó csaj van még..." Persze nagy a kísértés! Mindig lesz egy fiatalabb, szebb, szexisebb...
2008. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ő ugy gondolja ezt, hogy amikor a pasi a 3. a pasi "vele van" én nézem, és én meg vele vagyok... Ha csaj a 3. akkor meg én legyek a csajjal, ö nézze, de azt mondta ö nem tudná másba tenni, meg nem nyalna mást, meg semmit nem tudna így mással. Leginkább azért sem mert lelkije lenne, és mert lehet nem is tudná alapból sem. És hogy zavarná ha én is más pasival lennék.
2008. aug. 13. 13:08
 16/21 anonim válasza:
Nálunk pasis verzió nem jött szóba.De a csajos dettó ugyanez. Csak azt nem értem, ők miért nem félnek, hogy esetleg nekünk tetszik meg a 3.(csaj) és lecseréljük őket?:))))
2008. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Biztosan mert magabiztosak...:) Meg mert tudja hogy nem érdekelnek a csajok.
2008. aug. 13. 13:19
 18/21 anonim válasza:
Naja.. Az a baj, hogy én (és ált. a nők) nem tudják szétválasztani a szerelmet és a szexet. Ők viszont igen, minden gond nélkül. Legalábbis ezt mondják. Ezt viszont nehéz elhinni.Én amúgy ngyon féltékeny tipus vagyok, ezért ha nagyon akarná, még ebbe is bele mennék szerintem, nehogy külön utakra tévedjen...
2008. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok és szét tudom választani a szerelmet és a szexet. De ha szeretek valakit, akkor ELŐTTE nem tudnék mással lenni (mondjuk nővel nélküle sem) és nagyon zavarna, ha őt mással látnám. Nem próbáltam még ki hármasban, de ha kipróbálnám, csak úgy tudnám elképzelni, ha a három résztvevő barátságban van egymással, tehát bizalom van, de szerelem nincs.

Ha ilyen ellenérzéseket vált ki belőled, csak az ő kedvéért NE TEDD MEG! Ha nem akarod, mégis megteszed, arra akár a kapcsolatod is rámehet. Ha szeret, megérti. Nekem pedig a leírásodból úgy tűnik, hogy szeret és nem is akarja erőltetni, csak Te nagyon a kedvében akarsz járni. Kedveskedj neki mással!

2008. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
teljesen az utolsó válaszólóval értek egyet. nem tudnám nézni h a szerelmem mással van... és én se akarnék mással.. nekem aztán könyöröghetne évekig... akkor se mennék bele h legyen 3. ez csak 1 magánvélemény mindenki azt csinál ami jólesik...
2008. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!