Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátommal egy suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal egy suliba járunk, és nagyon rossz, hogy minden nap látnom kell! Mit csináljak hogy ne zavarjon? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideig, 2,5 évig voltunk együtt, és a drog meg a bulik miatt nagyon sokat veszekedtünk, így hát szakítottam vele. De egy faluban is lakunk, ami annyira nem zavar, mert ott megoldható hogy elkerüljem, de a suliban sehogy sem tudom! Évfolyamtársam,mindketten negyedikesek vagyunk, nem járunk egy osztályba, mégis egy az osztályfőnökünk, így ofi órákon is látom, és szünetekben is.Nagyon rossz így, amúgy olyan 1-1.5 hónapja lett vége. Már inkább nem megyek ki az udvarra szünetekbe, és az egyik épületből a másikba is inkább belül megyek, mint át az udvaron, mert ő mindig kint dohányzik. Így valahogy tudom kerülni, de nem akarom örökre ezt játszani.El kell fogadnom hogy vége, de még nem zártam le magamban teljesen.Viszont nem bújkálhatok tovább, de mit tegyek hogy ne zavarjon ennyire?:( Előre is köszi a válaszokat!!
2010. jan. 25. 20:00
 1/3 JW ***** válasza:
Ezt csak az idő fogja megoldani, de nagyon bölcsen döntöttél, hogy otthagytad. Erre csak később fogsz igazán rájönni, hogy mennyire is, amikor te boldog családanya leszel egy szerető férjjel, ő pedig csak egy lepattant drogos, aki semmire nem vitte.
2010. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz át rajta mintha ott se lenne,lehet ő ezen röhög a haverjaival hogy kerülöd,sőt lehet ezzel arra asszociál hogy szereted és emiatt félsz mindennemű érintkezéstől.nézz át rajta mintha köd lenne...legyél laza és vidám hadd egye a fene!17/L
2010. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj másik suliba... akkor nem fogod látni, amugy meg fogod látni
2010. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!