Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem 14éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem 14éves létemre? Hagyjam ott a biztost a bizonytalanért?

Figyelt kérdés
Márciusban összejöttem egy fiúval(a legjobb barátnőm unokatesója 16 éves),de miután nem taliztunk,átalakult barátságba az egész.Július végén összejöttem a mostani pasimmal,18.Azonban van egy áompasi számomra,megtestesíti az Istent,róla álmodom már egy hónapja(habár van barátom,mert azt gondoltam,h ugysem fog majd a dreamboy észrevenni,ő is 18)Aztán összejött minden:a barátnőm unokatesója itt van vendégségbe náluk,és nyomul rám,kedves,aranyos,puszit is kapok tőle mindig,és látom rajta h többet akar,de tudja h van barátom(am elég szegény családból származik,az apja sajnos iszik,de engem ez nem zavar).Az álompasi 2napja felkeresett smsben h látott egy rendezvényen és h naon aranyos,édes vok,és naon bejövök neki(NEKI!!!:).De a barátom tudom h naon szeret(de orbitálisan féltékeny).De az én szerelmem már kezd lappadni.A baj az h nem tom kit válasszak.És már a barátomat sem szeretem ugy ahogy eddig.Kit válasszak?:'(
2008. aug. 12. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!Ahogy ezt olvastam eléggé zavaros (egy kicsit)de értem az a lényeg!Szerintem azt válaszd akit jobban és igazán szeretsz ..és ha nem szereted már a pasid akkor ne áltasd ..mondel neki mit érzel ..mert ha huzod halsztod akkor neked is és neki is szar de legfőképp neki ..jobb ha minél hamarbb megtudja az igazat ...és szerintem ha a másik pasit jobban szereted akkor jobb lesz ha őt választod de először is tisztázd a jenlegi barátoddal hogy mi az ábara...(DE GONDOLOD ÁT JOL HOGY TÉGYLEG JOBBAN SZERETED A MÁSIKAT VAGY CSAK SZIMPLA FELLÁNGOLÁS ..GYŐZÖDJ MEG ARROL IS HOGY A MÁSIK NE CSAK A SZEXRE HAJCSON )De azt tudnod kell ha mégis azt a másikat választod és rádöbensz hogy nem is szereted akor már nem biztos hogy a jenlegi oasid visszafogad ...szoval jol döncsél ..és elötte minden esetre gondold végig mit is csinálsz!!!!!!!!!!
2008. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tudd meg, hogy ez a pasi, aki sms-t küldött, pontosan mit akar tőled. Aztán ha komolyak a szándékai, akkor válaszd őt, mert amit írtál, abból az derült ki, hogy őt szereted a legjobban. Előbb barátkozz csak vele, mert nem is ismered, lehet, hogy belsőleg egyáltalán nem is fog tetszeni. Döntsd el, hogy tényleg feladod-e a biztos kapcsolatot, aki szeret téged és ismer.
2008. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egy tapasztalt válaszolo vagyok:) Nekem is volt egy pasas, akit eleinte nagyon birtam meg minden.. Ö is nagyon szegény családból származott, ivott az apja, a pasas meg mindig azért panaszkodott, hogy nincs pénze és igy talizni sem tudtunk. Soha nem vett nekem semmit, de egy nap 10x felhivott h állitolag szeret meg bla bla bla.. De nem lett belöle semmi, találtam szebbet, jobbat, ugyhogy a csóró pasas már csak a rémálmaimban szerepel...Amugy ö is már idegesitöen féltékeny volt, söt néha le is kurvázott és megmondtam neki hogy ELEGEM VAN. Szoval inkább válaszd az álompasit, jobban megéri :) :) Sok sikert
2008. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Bonyolult a 14 évesek élete :)
2008. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen ezt az utolsó választ!!!!Hát már sorry,de nem kioktatást kértem,vagy papolást,hanem tanácsokat,mert nemtom mitévő legyek....:'( lecccccee irjatok p u x x x
2008. aug. 12. 20:42
 6/9 A kérdező kommentje:
HELP!!!!!!HELP!!!!S.O.S!PLEASE!!!:'(
2008. aug. 12. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt csak neked kell eldöntened, sajnos így, hogy egyikőtöket sem ismerjük, nehéz segíteni.mérlegeld a helyzetet, csak arra vgyázz, hogy nehogy két szék között a pad alá legyen a vége :)
2008. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Srapnel ***** válasza:

Hogy milyen tanácsokat adnak itt...


A "barátodat" hagyd ott, teljesen mindegy, hogy mi lesz a többivel. Megmondom: ez nem üzleti döntés, meg nem optimumkeresés. Ne legyél azzal, akit már nem szeretsz. Vagy legalább, könyörgöm, ne gondolkodj úgy, hogy jaj, két szék közé esem! Mert akkor mi van? Esetleg együtt maradsz valakivel, akit már amúgy sem szeretsz? MINEK???

2008. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem,hogy majd újra fellángolhatna valami,és ezért félek elhagyni.....:'(
2008. aug. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!