Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok, és kb.1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, és kb.1 éve játok a barátommal. Mosmtmár kezdd jobban elmélyülni a kapcsolatunk. A szüleim nagyon féltenek, szintte betegesen. Mit tudok én tenni?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a gondd, hogy a barátomba nem tudnak megbízni, mert nagyon rendes gyerek, és szeretik őt anyumék is, hanem az a baj, hogy ha fél óránál már többet vagyunk együtt, akkor mindig odahívnak magukukhoz, hogy ne bujkáljunk. Elárulták, hogy a szextől féltenek és ezt meg is értem, mert fiatal vagyok még. Jó már énis elgondolkodtam ezen, hogy mi lenne, haa... de még egyenlőre nem akarok vele lefeküdni. Az is rossz, hogy én régen még kimehettem a pasimékhoz is, de már azt sem akarják, mert azt mondják, hogy ott nem figyelnek ránk, és nagyon el tudunk bújni. Hát pettingelni már pettingeltünk, de sajnos ezt is mindig úgy kell csinálni, hogy nehogy rajtakapjanak. Légyszi segítsetek! Mit tehetek?
2008. aug. 12. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez eléggé szívás a számodra. Én megértem, hogy féltenek, de...túl sok na.
2008. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess velük, hogy azért már mégiscsak egy éve jártok, eddig semmi olyan nem történt, kicsit kettesben is szeretnétek lenni stb. Ha elmondod nekik, hogy ez a problémád, akkor biztos kicsit megnyújtják azt az időt, amit kettesben tölthettek. Őszintn mondd el nekik, hogy tudod, hogy a szextől féltenek, de te még nem is akarod. Ha ezt tudják, akkor talán nem fognak annyia félteni, mert megbízhatnak bennetek. De ez amúgy már tényleg beteges félts, hogy a párodhoz sem engednek, meg fél órára hagynak kettesben.
2008. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülőket meg kell nevelni... Csak ezt sose feledd el, h neked milyen volt, amikor Te ebben a cipőben voltál, ha majd kölköd lesz ugyanitt. :)
2008. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Srapnel ***** válasza:

Pech. Vagy vársz még egy kicsit és a szüleid máshogy látják majd a dolgot, vagy később már nem 14 leszel, hanem 17 és akkor már kevésbé fogja őket zavarni.


Amúgy meg, az ilyet nem lehet tiltani, úgyhogy úgyis megteszed...

2008. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces, az utólsó írta, hogy majd ha 17 éves leszel, kevésbé fogja őket zavarni, és most már annyi vagy :D most kerestem rá a kérdésre és akartam válaszolni, erre látom, hogy a kérdés már 3 éves...amúgy ha szabad kérdeznem, megvan még a barátod?
2011. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!