Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel, már 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel, már 2 hónapja vagyunk együtt! Nagyon szeretem, de az utóbbi 1-2 hétben, mintha nem törődne velem, állandóan azt mondja, hogy tanulnia kell stb! Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni, velem van a baj?

Figyelt kérdés
de azelőtt pedig minden nap láttam, és még föl is hívott, hogy életben vagyok-e még! És én ezt nem tudom elhinni, hogy nincs 5 perce, csak arra, hogy átöleljem. Amikor épp nem tanul, akkor nem ér rá stb. és kezdem azt hinni, hogy már kiszeretett belőlem vagy nem tudom!
2014. okt. 20. 18:22
 1/4 anonim válasza:
47%
Figyelj. Ez most tapasztalat lesz számodra. Sose add ki teljesen magad egy nőnek. Ha túl ragaszkodsz hozzá, akkor lesz a pofára esés, mikor kimondja azt, hogy sok úgy mindenből, persze belőled nem, de a találkozásokból.. Bár 2 hónapja vagytok együtt, ott még nagyon is gyúlnia kéne a lángnak.. De értsd meg, legyél vele megértőbb. :) Ha tanulnia kell, mert kell, alap dolog, akkor hagyd, és nem kell rajta csimpaszkodni. :) Viszont amikor nem tanul, és még sem ér rá, az kicsit furcsa.. Lehet kimerült, vagy éppen elvan barátnőivel.. Lényeg a lényeg.. Nem szabad túl komplikálni, mert abból kapcsolat fordító dolgok születhetnek, és nem jó irányba.. Légy toleránsabb vele mint azt ahogy mondtam, és csak lepd meg úgy egyszer, és nézd meg a reakcióit. :) Sok Sikert!
2014. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már 2 hete próbálok az lenni, de már tényleg ilyen feeling-je van ennek az egésznek. köszönöm a segítséget! :D
2014. okt. 20. 18:42
 3/4 anonim válasza:
Beszélj meg vele egy találkát. Vitát sose írásban oldjatok meg, ez tapasztalat. Vidd el valahova. :)
2014. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálam pl 5 hónap után jelentkeztek ezek a dolgok. Nekem nem volt időm semmire a párom folyton a nyakamon volt. Kényelmetlenűl éreztem magam miatta és csak frusztrált lettem ezért ő is és veszekedtünk. Figyelj beszéld meg vele, hogy próbáljon kicsit több időt rád szakítani, ha nem megy törődj bele és keress valami elfoglaltságot. Majd neki is lesz ideje ne aggódj és akkor többet lehettek majd együtt.
2014. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!