Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK/LÁNYOK! Mit utáltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK/LÁNYOK! Mit utáltok egy lány/fiú szobájában?

Figyelt kérdés
Vagy mit vártok el, hogy nézzen ki? Szerintetek milyen egy ideális lány/fiú szoba?:D
2010. jan. 24. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem teljesen mind1 milyen az illető szobája, de azért ellehessen férni, akkora kupi ne legyen:S
2010. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
sztem először is rend legyen a fiú szobájában is és a lányéban is.aztán egyéntől függ, hogy milyen színű, milyen bútorok vannak benne, milyen cuccai vannak satöbbi satöbbi
2010. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igazából nekem teljesen m1, az se zavar ha 1 picit kupi van, de azért penésztenyészet ne legyen xD de spec exek képei, meg ilyenek ne legyenek benne =D
2010. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
nem érdekel,hogy milyen a fiúm szobája.:D
2010. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Mindegy, legyen nagy tv, meg házimozi.:D


tommy

2010. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne legyen elő taknyos zsebkendő meg rejszos zsepi se, ne legyen mindenhol állatszőr és por.

Egy általános rendrakás után nem zavar ha újak vagy régiek a bútorok. Ha rend van és normális tisztaság akkor a többi az elhanyagolható. :)

2010. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen a több hetes szemét felhalmozva!
2010. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

húúúú én a legjobban a kupit utálom emlékszem volt egy csajom tök rendes kedves meg aranyos volt de amikor beléptem a szobájába...ááááááá


azt az egy éjszakát töltöttem ott meghúztam másnap meg szakítottam vele megmondtam neki konkrétan hogy a szoba miatt mert ha már magához hív igazán össze is pakolhat nem kell hogy kincstári rend legyen de azér na valahogy kinézzen!!!!

2010. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

mind1 csak legyen nagy monitor meg feltöltött wow acc...

többi nem lényeg.

...szerintem

2010. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát.. nem tudom..

az én barátomnak a szobájában szinte minden megtalálható amit felsoroltatok!

egy két hetes mosatlan, poharak, szennyes..

de nem zavar.. pedig az én szobámba mindig csupa tisztaság van .. itthon nem birom elviselni ha kupi van.. de az övéé tetszik.. és ettől függetlenül ő is igényes.. meg tiszta.. csak nem szeret takarítani :D ezéért én szoktam néha :D

2010. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!