Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy elfelejtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy elfelejtem?

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban és jelenleg 8 hónapos terhes vagyok a páromtól. Ez mind szép és jó lenne, de még mielőtt terhes lettem volna, úgy érzem megtaláltam azt akivel az ember csak egyszer találkozik életében. A legrosszabb, hogy ezt ő is úgy gondolja. Hihetetlenül megszerettem, ilyet még sosem éreztem senki iránt. Nem feküdtünk le egymással, mert nem csalnám meg a páromat tiszteletből, viszont a csókig eljutottunk.

Utána derült ki hogy terhes vagyok, nem is merünk találkozni, de nagyon szeretem és hiányzik és néha beszélünk.

Vajon el fogom felejteni? vagy ne szakítsuk meg teljesen a kapcsolatot?


2008. aug. 11. 18:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi baj abba h Terhes lettél ugyan úgy folytassátok tovább a kapcsolatot...és nem hiszem h egy hamar el tudnád felejteni...beszéljétek meg a dolgot az lenne a legjobb ha meg beszélnétek...
2008. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetek vmit? Ha már a bébi előtt is érezted azt, hogy más az igazi és nem a párod, miért tartottad meg a babát??? Lehet, hogy már rég azzal az emberrel lehetnél. Én úgy jöttem össze a párommal, hogy az élettársa 3hónapos terhes volt, tehát nem igazán tudták elvetetni, én meg csak úgy hirtelen berobbantam az életébe. Együtt volt a csajjal a gyerek 2éves koráig, örlődött viaskodott magában, hogy mit tegyen. Voltam én, meg a fia. A nőt már nem is nézte, hisz nem érzett iránta semmit egyszerűen csak a gyereke anyja volt, nem több. Aztán elhagyta őket. Engem szeretett nem tudott úgy élni, hogy velük volt, de folyamatosan rám gondolt. És most ott a pici srác, aki megitta ennek az egésznek a levét, hiszen apa nélkül nő fel (legalábbis nem a sajátjával). Viszont ez megtanított engem is arra, hogy egy gyerek nem tarthat össze egy kapcsolatot. Az nem család. Én a helyedben nem tartottam volna meg a babát, és szakítottam volna a párommal. Rossz lett volna biztos, h megölöm a gyerekem, de ez a helyzet sem kevésbé az. Nem tudom a srácnak milyen érzés, hogy más férfitól vagy terhes, biztos nem könnyű neki sem, ha tényleg igazán szeret. De szerintem te is tudod, hogy döntened kell, mert senki nem vár a végtelenségig. Nagyon nehéz lehet neki, tudom, így éltem több mint két évig, de azta összeköltöztünk és 2hét múlva lesz az esküvőnk. Viszont arra vigyázz nehogy 2szék közül a földre ess és egyedül aradj egy babával. Én leülnék a sráccal és elbeszélgetnék vele, hogy ő mit szeretne, mit gondol stb, aztán az ő hozzáállásától függően hoznék egy döntést. De azért majd írd meg hogyan döntöttél, és ha tudok vmiben segíteni nyugodtan írj privit. Sok sikert.
2008. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok jelenleg mint Te, annyi különbséggel, hogy én nem vagyok terhes, viszont menyasszony vagyok. Féléve beleszerettem valakibe, megszakítottam vele a kapcsolatot, de sehogy nem tudtam elfelejteni, hiába is akartam. A Te esetedben nehezebb és bonyolultabb a dolog, hiszen nemsokára megszületik a kisbabátok! Ha esetleg azt választanád akit szeretsz, ő elfogadna Téged úgy is, hogy mástól van kisbabád? Mert ha nem, akkor mérlegeld melyik lenne a helyes!
2008. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Szeretem én a vőlegényemet is nagyon, de a másikkal különleges a kapcsolatunk.

A babát azért tartottam meg, mert a párom nagyon nagy dolgot tett értem, mindent megtesz, hogy boldog legyek és minden vágya egy pici baba volt. (mivel már szorítja egy picit az idő, 39 éves)

Tisztelem és becsülöm, meg sem csaltam (a csók nálam nem megcsalás).

De az igaz, hogy eléggé veszélyes ez a helyzet, nem szeretnék a földre esni ahogy az egyik válaszoló is írta.

A másik férfinak pedig tavaly született egy kisfia, de elhagyta a felesége és abszolút nem is látja a gyereket. Nem tudom, hogy elfogadna-e a saját babómmal.

Legjobb lesz, ha leülök azzal akibe nagyon szerelmes vagyok és megbeszéljük, hogy lenne-e jövőnk együtt.

De az a páromnak borzasztó fájdalmas lenne ha elhagynám..

2008. aug. 11. 19:56
 5/5 Srapnel ***** válasza:

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy


1. A "nagy, első látásra szerelem" effektus lehet egy nagy illúzió is.

2. Azóta ő is megváltozhatott.

3. Lehet, a vágyaidat vetíted ki egy idegenre.

4. Ez a "nehogy a két szék közé essek" hozzáállás nagyon nem frankó. Nem nagy szerelem lehet az, ahol ezzel a költség-haszon, optimumkeresés, stb. elvvel dolgoznak.


Mindig izgalmasabb egy friss, szebb, mint az őszinte, unott régi, de én egyértelműen nem merném azt tanácsolni, hogy rúgjon föl mindent egy másikért, akit tulajdonképpen nem is ismer eléggé. Valószínűleg kiforrja majd magát a dolog magától is.

2008. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!