Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátotok más nőről tenne ki fürdőruhás képet msn-re? És ha igen, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%

Engem tuti zavarna és szóvá is tenném neki!De nem igaz, hogy hogy lehet ilyen valaki!Gondolhatná, hogy ez neked rosszul esik!Vagy tegyél te is ki egy másik pasit!Mit szólna hozzá!


20L


-»ez tényleg orvosolná ám a problémát, gratulálok.

2010. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, és ha forditva gondolkodom a dolgon, tehát a párom rakna ki kigyúrt félpucér pasikról képet, én is elgondolkodnék a dolgon.
2010. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
levágnám a farkát ha ilyet tenne
2010. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Jaj lányok ne legyünk már féltékenyek egy képre. Ez olyan a pasiknál mint a foci, meg a forma1. Az én barátomnak is van egy stóc erotikus magazinja, tele csupasz csajokkal, de engem nem zavar, van amelyik kép szerintem is jó. Ha mindenen problémáznék akkor nem lennénk már évek óta együtt. Meg hülyeség is mindenért szólni.
2010. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%
Az én párom pl.a képernő kímélőjére tett két jó cicababát,de már megszoktam.Rólam is kiszott tenni képet szóval ez így még elfogadható.AMúgy meg annó sok plaboy újságot vett és azzal sem volt semmi bajom.Amíg csak nézi őket és nem arra veri,addig minden ok! :)
2010. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15:26-os létszi ne másolgasd, azt amit írtam!A kérdésre válaszolj ne avval foglalkozz, hogy más mit ír!

KÖSZÖNÖM!


20l

2010. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
noss..engem zavarna és erre volt is példa..főleg h rólam addig nem is rakott ki képet ,de egy csajról meg igen akiről simán azt lehetne hinni Ő a barátnője(na ez furán jött ki).és most tegyük fel dumálnak vele és kérdezik tőle "ő a csajod?" erre meg Ő nem csak kiraktam... mekkora gáz már az én részemről..mikor nála is van kép rólam :/
2010. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus, de ez zavarna.
2010. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én is jártam így..de azt előttem tette fel régebben..aztán mikor szóltam le is vette
2010. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!