Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátotok más nőről tenne ki fürdőruhás képet msn-re? És ha igen, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 15:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
engem zavarna. milyen mas nő?
2010. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt a nőt még ismeri is... Akkor ott gond van. :D
2010. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tom, gondolom netről szedte.
2010. jan. 23. 15:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, h ez neked rosszulesik, és h szedje le.
2010. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Tedd szóvá, de ne hisztizz rajta. Igazából ezzel még semmi baj nincs, csak minket zavar :D
2010. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Engem nem zavarna, sőt cseppet sem érdekelne. Most nem mindegy, hogy milyen kép van ott? Van olyan, akinek a WC van kiplakátolva meztelen nők posztereivel. Engem abszolút nem érdekelne, de ha téged zavar szólj nyugodtan, kérdezd meg ki az és majd kapcsol.
2010. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
ha szerelmes vagy, akkor k.rvara nem mind1. mi nők, már csak ilyenek vagyunk.
2010. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem tuti zavarna és szóvá is tenném neki!De nem igaz, hogy hogy lehet ilyen valaki!Gondolhatná, hogy ez neked rosszul esik!Vagy tegyél te is ki egy másik pasit!Mit szólna hozzá!


20L

2010. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint normális, hogy ez zavar. Szólok neki. ;)
2010. jan. 23. 15:23
 10/20 anonim ***** válasza:
27%

Már rég nem msneztem, de nem emlékszem, hogy bármelyik fiú ismerősöm (1et kivéve, de ő meg...) lányt/okat rakott volna ki képnek... Nem akadékoskodni akarok.


De ha úgy érzi, hogy ez jellemzi, akkor tegye.



A kérdére válaszolva: szerintem nem sok dolgod van ezzel, ne akarj beleszólni. Szép dolog a szerelem, de attól még nem csak rád fog felállni neki, mert a férfiak nem így működnek, ha a nők belegebednek is, ahogy a nőknek sem csak a párjuk jön be. Ha kitennéd johnideppet vagy bradpittet, vagy bármelyik sztárt, aki neked tetszik, akkor jól esne, hogy emiatt hisztizik?



Szóval, amíg melléd fekszik le az ágyba, és nem kacsingat más lányokra az utcán, addig ez legyen a legkisebb bajod, és ne gyárts feleslegesen konfliktust, mert arra senkinek sincs szüksége.

2010. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!