Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket szokott dolgoztatni a barátnőtök apja vagy vizsgáztatni, hogy teszteljen benneteket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 05:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam természetes , vagyis illik segìteni. Én ajànlom fel! Jó nekem mondjuk a falusi lànyok jönnek be. Annó volt egy félàrva(apukàja meghalt) exem. Nàluk hasìtottam több 10m3fàt, cserébe keresztapàmnak volt szedni exem fel selejtkrumplit(teheneknek). Màsik exeméknek 150szilvafàjuk volt. Ott fűnyìrózni voltam sokat. Mint ìrtam keresztapàmnak vannak tehenei. Takarmànyozàskor 3traktorral dolgoznak össze mini "szövetkezet" szerüen. Egyik kaszàl , sodor màsik bàlàzik harmadik rakja a pótkocsit a màsik kettő hordja. De unokahugom exei is jàrtak takarmànyt pakolni (villàval csűrbe) erdőre fàért...Falun szokàs ez
2016. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!