Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket szokott dolgoztatni a barátnőtök apja vagy vizsgáztatni, hogy teszteljen benneteket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 05:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ahányszor csak a barátnőtöknél vagytok.
2014. okt. 9. 05:12
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, én szoktam őt.
2014. okt. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkit szoktak, legfeljebb nem feltűnően.
2014. okt. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A "dolgoztatni" fogalmazás kényszermunkát takar. Tetszik-nem tetszik, csinálni kell.

"Segítséget kérni", ez is, mert nem illik visszautasítani, de enyhébb a fogalmazás.

Kérdésedben melyik variációra gondolsz?

2014. okt. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Egyszer merjen tesztelni, dobnám rögtön.
2014. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
28%
tolem elvartak hogy menjek veluk barackotszedni almatszedni szilvatszefni szolotkapalni egyszoval ha mar a lanyukat kefelgetem akkor dolgozzak is... vege is lett
2014. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Az apósok már csak ilyenek, felmérik, hogy életképes-e a választott.
2014. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ő dolgozott nekem :D szívességből :)
2014. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
A falkavezér megmutatja a kissebb,gyengébb hímnek a vadászat apró trükkjeit, hogy minél erősebb legyen a fiatal hím egyed. Ezáltal idővel a fiatalabb hím is saját falkát alapíthat a választott nőstény egyeddel.
2016. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, mi ezzel a baj?


ha nem gondolod komolyan a kapcsolatot, akkor dobjad a csajt.


ha komolyan gondolod, akkor talán egy kis hétvégi pluszmunka szíved választottjáért talán nem olyan nagy probléma. Ha a csajjal családot akarsz alapítani, akkor amúgy is be kell segítened a családnak, nyilván normális esetben ez kölcsönös lesz majd.


ha meg nem tetszik a dolog, le lehet lépni.

2016. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!