Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk lehetnek szerelmesek?

Figyelt kérdés
nekik csak a sex jar az eszukben es nekik egy sex jelenti a szerelmet.Miert nem tudnak ok is olyan romantikusan szeretni mint a lanyok?mindig csak a testet figyelik es mas nem is erdekli oket csak hogy valakit hogy lehet megdugni
2008. aug. 11. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert genetikailag így vannak kódolva, és ne is próbáld megváltoztatni őket, nem tudod legyőzni az evolúciót. A kérdésedre a válasz pedig, igen, lehetnek szerelmesek, esetek nagy részében azért nősülnek meg/van élettársuk/ barátnőjük....
2008. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
én, mint fiú kikérem magamnak hogy csak a szex érdekel! igenis tudok romantikusan szeretni és nem minden fiú olyan hogy naponta 3szor is akarja. faszomat már ebbe a sok általánosításba
2008. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem értek egyet. Szerintem nem jó helyen keresgélsz vagy még nagyon fiatal vagy. Nekem nagyon sok fiú barátom van, a 22-30-as korosztályból, és szerelmesek! Nem csak a szex jár a fejükben, természetesen a kapcsolathoz az is hozzá tartozik, de szeretik/szerelmesek is a párjukba.
2008. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én is fiú vagyok és kikérem magamnak ezt az általánosítást. Tudom mi a különbség az érzelmek és a vágyak közti különbség és mindkettőt jópárszor átéltem már. Igen, én nagyon is tudok szerelmes és romantikus lenni. Ezt a barátnőm is nagyon jól tudja.
2008. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Már megint csak az általánosítás. A férfiaknak is kellenek érzelmek, ugyanúgy mint egy nőnek.

"Nekik csak a szex jár az eszükben" Nem csak nekik, nekünk nőknek is, mivel fantasztikus azzal szeretezni, akibe szerelmes vagy. Akkor meg miért ne járna ez a fejünkbe?

Még nagyon fiatal vagy szerintem, és nem találkoztás azzal a férfivel, akivel kell.

Petranova

2008. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

na ácsi.

a fiúk azért lesznek szerelmesek mert szekszet akarnak. a lányok azért szekszelnek, mert szerelmet akarnak.

gondoljatok csak bele.

lány vagyok, és van uram már több mint 2 éve, de bevalotta nekem, h az eleján csak azt az egyet akarta.

aztán meggyőztem, h nem csak puncim van, hanem agyam is :)

szeretjük 1mást, de tudom, h a pasik agyát az mozgatja.

belátom, h ez az igazság, de elfogadom. különben nem léteznének párkapcsolatok...

2008. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem lehetnek szerelmesek, romantikusak a fiúk is. Lehet, hogy egy részük fél kimutatni, de attól igenis lehetnek szerelmesek. Most megismertem egy srácot, de soha életemben nem gondoltam volna, hogy valaki tud ilyen szép dolgokat is írni, mondani (mert ugye eddig még nem volt részem ilyenben). Csak el kell jutnod addig a pontig, ahol megismered azt a személyt, aki megmutatja neked, hogyan lehet szeretni tiszta szívből.
2008. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!