Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, a barátom pedig 33 éves. Hogyan tudnám ezt itthon "beadagolni"?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy a szüleim maradi felfogásuak lennének, de egy kicsit tartok ettől az egésztől.
2008. aug. 11. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha le tudnak róla beszélni, akkor nem szereted...
2008. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Srapnel ***** válasza:
Pont régen, a "maradiak korában" volt a divat az idősebb férfi-fiatalabb nő felállás. A helyzetetek egyenesen ideálisnak kell hogy tűnjön a számukra!
2008. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gondom van. csak az a kulombseg, hogy en 19eves vagyok a fium pedig 14evvel idosebb es van neki egy fia. en is tanacsot kertem itt, es azt kaptam, hogy mondjam meg a szuleimnek az igazat. ha probalnak lebeszelni teged, akkor ne engedd, legyel kitarto, ha nagyon szereted, ne engedd meg a szuleidnek hogy lebeszeljenek rola. amugy meg ismerjek meg a fiud szemelyessen es meglatjak hogy milyen veled szemben es ha jot akarnak neked akkor elfogadjak.
2008. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!