Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, a barátom pedig 33 éves. Hogyan tudnám ezt itthon "beadagolni"?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy a szüleim maradi felfogásuak lennének, de egy kicsit tartok ettől az egésztől.
2008. aug. 11. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen mond meg,hogy nálad idősebbet szeretsz,ha megértőek a szüleid és jót akarnak neked elfogadják és nem szólnak bele és különben is te már felnőtt vagy jogod van dönteni a saját életedről.Az én barátom meg köztem 13 év a korkül. én 20 ő 33 és még van egy fia is.Eleinte persze próbáltak lebeszélni,de belátták,hogy mi a jó nekünk és nem dönthetnek helyettünk.Sok sikert
2008. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidtől függően, de valószínűleg nehezen :P
2008. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak 10 év!!! És nem tizenévesek vagytok!!! Miért gond ez???
2008. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez azért nem olyan vészes korkülönbség...de komolyan 10 év?..csak bátran mondd el,neked kell szeretnedőt,a szüleidnek meg az a fontos, h.te boldog legyél...sablonos,de igaz..
2008. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az én nővéremnek 22 évesen 33 éves pasija volt pont mint neked. összeházasodtak, szüleimet smemi nem zavarta ebben.
2008. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget!

Én is ettől félek egy picit, hogy lebeszélés lesz majd a dologból.

2008. aug. 11. 13:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz, akkor egyelőre próbáld meg elkerülni, hogy rákérdezzenek, hogy hány éves. Először ismerjék meg, és ha szimpatikus lesz nekik, akkor már könnyebben lenyelik.
2008. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd, h lebeszéljenek. felnőtt nő vagy, saját akarattal. ennyi idősen már csak és kizárólag te tudhatod, hogy neked mi a jó. ha szereted, hát szeresd; ebben nem akadályozhatnak meg a szüleid!
2008. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
köztünk 15 év volt (van), ráadásul elvált és van 2 gyereke. Én megmondtam anyuéknak, h ez van, őt szeretem és kommentekre nem vagyok kiváncs. Húzták a szájukat, meg h engem is el fog hagyni stb, aztán megismerték, és most már tök jóban vannak. Jobb a párom kapcsolata velük, mint a saját szüleivel.
2008. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gáz. Ha tini lennél, akkor gáz lenne, de így nem az. Én 21 vagyok, barátom 32. Vannak lányok, akik a kicsit idősebb pasikat szeretik. Ez ellen szerintem nem lesz kifogásuk a szüleidnek. Az én szüleimet legalább is nem zavarta. Az volt a ciki, amikor 15 évesen 31 éves barátom volt, na azt nehéz volt beadni, pedig 3 évig együtt voltunk. De mostmár azt mondom, hogy nem volt túl jó döntés belemenni ebbe, de mégis sokat tanultam abból a kapcsolattal. Csak akkor még nem volt helyes. Vagy ami még ciki lenne, ha ötven-hatvan éves pasid lenne. De ez ilyen korban nem sok korkülönbség.
2008. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!