Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy a barátom a haverokkal elmegy játékterembe, én pedig 3 hónapja kérem, hogy menjünk el valahova?

Figyelt kérdés
Nem érti, hogy eshet ez rosszul nekem.
2014. okt. 6. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jogos, ha úgy érzed nem foglalkozik veled :D
2014. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két hétig mosolyszünet volt a barátom és köztem pont hasonló ok miatt. Aztán belátta, hogy tényleg jogos volt a haragom, és bocsánatot kért.
2014. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan. Viszont jogosan meg is teheti veled, mert engeded neki már hónapok óta. Egy határozott nő, nem tűrné ezt a viselkedést.
2014. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha felhozom, akkor szerinte én ki akarom sajátítani és elvonni másoktól
2014. okt. 6. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell ülni, és meg kell beszélni vele ezt a dolgot. Ha megérti, hogy neked ez rossz, akkor happy end. Viszont ha nem, és tovább csinálja, akkor neked kell eldöntened, hogy hogyan tovább. Vagy szakítasz vele, és olyannal jársz, aki megbecsül, vagy vele maradsz, és tovább tűrsz neki. Innentől fogva azonban nem panaszkodhatsz, mert te magad döntöttél úgy, hogy a barátnője leszel.
2014. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!