Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17évesen 18éves lánnyal nemgáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen 18éves lánnyal nemgáz?

Figyelt kérdés
Nem gáz ha a lány idősebb és nem fordítva?Tudom ez nemsok korkülönbség.Megpróbáljam azért hátha?Amugy a lány kinézetre kb 16nak néz ki rám pedig elég sokan mondták már a 19-et .......főleg ha egy hétig nem borotválkozom :D Lányok nektek ilyen zavaró dolog lenne?
2010. jan. 21. 21:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy másabb.....egy 17éves biztos hogy nemtud annyi mindent megtenni mint egy 24éves pl....olyakra gondolok pl hogy egy 24évesnek általába van autója és elmenni valahova csak úgy stb stb de szerintem a csajon is múlik hogy ő milyen..... attól h 18éves lehet olyan akár mint egy 16éves....(ez a lány kinézetre legalábbis tuti) :D
2010. jan. 21. 22:24
 12/27 anonim ***** válasza:

Nyers leszek:

Tényleg ilyen hülye vagy b+?

Ezt nem bírtam visszatartani. Miért lenne gáz..? Más ribancoknak 14 évesen 18-as pasijuk van, akkor mi az a ti 1 évetek? Semmi! Örülj inkább neki!

2010. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nekem csak azfurcsa h nem énlennék az idősebb hanem a csaj.... Amugy úgyfogalmaztál mint énszoktam csak most jókisfiúvagyok :D
2010. jan. 21. 22:27
 14/27 anonim ***** válasza:
Az tényleg lehet egy kicsit zavaró, de ez ebben a korban semmi!
2010. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Előbb megismerem kicsit msnen és ha úgyvan tali és majd kiderül de ha látom rajta hogy olyan hogy 18évesen már xy elvárásai vannak olyanok amiket én nemtudok teljesíteni akkor hagyom... bízok benne nem az a nagyon érett csaj :D
2010. jan. 21. 22:35
 16/27 anonim ***** válasza:

Könyörgök értsd már meg, h 1 év az SEMMI!

(és akkor még nem is beszéltem arról, h hogy lehet vele dicsekedni a haveroknk ;)

2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Abba van valami...... de én azért a csaj szempontjából is nézem a dolgot... neki nemdicsőség ez pl :D Tudom 1év nemsok csakk....akkoris.... de kiváncsi vagyok majd rá nah hogy milyen :D


Itt egy kép róla szerintem nemnéz ki 18nak..


[link]

2010. jan. 21. 22:49
 18/27 anonim ***** válasza:
ne legyél már ennyire löttyedt b+ csak azért nem kellene egy nő mert teszem azt fél évvel idősebb nálad? Ritka eszelős féle lehetsz te ne haragudj. Döntsd el most kell neked egy nő/a nő, vagy mások véleményére hallgatsz és MÁSOK DÖNTIK EL helyetted, hogy ki legyen a nőd. Legyen eszed már!
2010. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
én 17-nek nézem :D, próbáld meg vele!!!! ha nem próbálod bánni fogod de nagyon!
2010. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

16-17 évesnek saccolnám. De

1) 1 év nem sok

2) sz*rd már le mások mit gondolnak, semmi közük hozzá!

2010. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!