Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi, akivel barátkozu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, akivel barátkozunk, de nem tom eldönteni, hogy hamis-e a képe! Küldhetek valakinek? Megnézitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

sztem valami mexico-i szinész :D

kamuukép:)

2010. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

20:57 es vagyok

szerintem is kamukék

de szerintem kérd meg hogy küldjön olyan képet amelyiken mondjuk pl kék boxerben van, vagy kék pulcsiban, vagy mindegy de legyen egy ilyen kikotésed, és ha tud olyat küldeni akkor lehet hogy mégis ő.

én igy ismerkedtem meg a jelenlegi legjobb haverommal köldott nekem képeket de nem hittem hogy ö az, de ö azt állitatta, hogy mégis, erre én megkértem hogy küldjön egy olyan képet amin kék boxerben van, és öl a szobájában az ágyban és egy puszit köld nekem, nah hát persze hogy nem tudott küldeni, ezért egy ideig megszakadt a kapcsolatunk, de késöbb valahogy rávettem hogy köldjon magárol egy igazi kápet, és kápzel sokkal jobban nézet ki mint amilyet eloszor kuldott, csak nem volt onbizalma, azota tobszor is taláálkoztunk és nagyonjo haverok vagyunk, sőt nekem nagyon tetszik :D


18 L

2010. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

bocsi a helyesirásért siettem nagyon


nem öl hanem ül :D

2010. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

szia én fotószerkesztéssel foglalkozom küldd ide és tutira megmondom sok képet szerkesztettem, retusáltam, maszkoltam stb. már.(azt is meg tudom mondani hogy esetleg lett e retusálva)

sityu023@citromail.hu

2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek tényleg...sokat segítettetek:D
2010. jan. 22. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!