Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint szakított velem a barátom! De miért? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
1hónapot jártunk először,de egy héttel később kibékültünk,3napot voltunk együtt a békülés után és azt mondta,h neki nem megy,mert nem jól mennem a dolgok,és ő másképp gondolkozik,mint én,és mondaná h legyünk hawerok,de úgyse lennék a hawerja ezt jól tudja,meg ő nem tud megbízni senkiben,mert sokszor csalódott már!Mit tegyek?VAGY TALÁN CSAK PRÓBÁRA AKAR TENNI,HOGY BEBIZONYÍTSAM NEKI,HOGY NEKEM NEM KELL MÁS???
2010. jan. 21. 17:50
1 2
 11/14 RastaMama válasza:

fogd fel, h ami nem megy, azt nem tudod erőltetni...

az élet megy tovább.

2010. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vedd számba, mit tudnál tenni:

1. Békén hagyod, nem foglalkozol vele. Ha mégis akar valamit, akkor csak így fog rájönni.


2. Nyüszteted, és zaklatod. Ezzel annyira mennél, hogy így már kerülne is, ahogy csak tud.


3. Öngyilkos leszel. Ez egy baromság....


4. Eléállsz, kitálalsz, és lesz ami lesz. Itt a te meggyőző képességed számít, és az, hogy a srác érez-e még valamit. Gyakorlatilag orosz rulett, vagy bejön, vagy nem.

2010. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a segítséget,szerintem megbeszélem vele,hogy először ismerjük meg jobban egymást,mert én nagyon szeretem,és az a baj h nem tudnék a hawerja lenni:(

írjatok még!

2010. jan. 21. 20:15
 14/14 Voguelilias ***** válasza:

Nézd egy hónap az szinte semmi én 1,5 évig voltam együtt a barátommal aztán szakított velem. Persze úgy éreztem, hogy nekem soha többet nem lesz olyan valaki aki tetszeni is fog és még akár szerelmes is lehetek belé. És láss csodát van egy fiú akit 5 éve ismerek és kezdem nagyon megszeretni.De csak gondolj arra, hogy miért akarnál meghalni amikor még ettől a sráctól ezerszer jobbat találsz és sokkal boldogabb leszel vele mint amilyen vele voltál. Rendben ezt te most még nem hiszed el én is így voltam de mégis itt van valaki aki sokkal értékesebb.Ha gondolod írj e-mailt és akkor ott tudunk hosszabban is beszélgetni hátha tudok okosat mondani! De addig is fel a fejjel!

19/L

2010. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!