Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint szakított velem a barátom! De miért? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
1hónapot jártunk először,de egy héttel később kibékültünk,3napot voltunk együtt a békülés után és azt mondta,h neki nem megy,mert nem jól mennem a dolgok,és ő másképp gondolkozik,mint én,és mondaná h legyünk hawerok,de úgyse lennék a hawerja ezt jól tudja,meg ő nem tud megbízni senkiben,mert sokszor csalódott már!Mit tegyek?VAGY TALÁN CSAK PRÓBÁRA AKAR TENNI,HOGY BEBIZONYÍTSAM NEKI,HOGY NEKEM NEM KELL MÁS???
2010. jan. 21. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem, csak rájött, h nem működik a kapcsolat

akkor meg minek erőltetni?

2010. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valaki nem szakít valakivel azért, hogy próbára tegye. Egyszerűen nem szeret, bármit hablatyolt is össze a szakítás indokaként, úgyis az a lényeg, hogy vége. Lépj tovább!!!
2010. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem tudok tovább lenni,már azon gondolkozom h megölöm magam:(
2010. jan. 21. 17:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Egy hónap az semmi. Keress valami értelmesebbet.

Ez nem egy film, ahol az emberek próbára teszik egy egymást.

Egszerűen ilyen határozatlan és kész. Nem érdemes rá pazarolni az időd.

2010. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson megölni magad,pláne ilyesmiért,lehethogy egy hónap,és jön egy sokkal jobb pasi...
2010. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen 1 hónapos kapcsolatért megölnéd magad akkor csináld. Nem vagy akkor életrevaló.

Legalább egy munkahelyjel több lesz.

Szerintem Te sem gondolod komlyan ezt az öngyilkosságot.

Majd ha egy kicsit nagyobb leszel rájössz hogy mennyi mindenért érdemes meghalni, de hogy ez a srác nincs közte az biztos.

2010. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenki megölné magát aki ilyen helyzetbe kerül, akkor már rég kihalt volna az emberiség..:P Rilex!!!!

Hány éves is vagy????

2010. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
18éves vagyok,és nagyon szeretem,és régóta ismerem,csak 1 hónapja sikerült összejönnöm vele,mit tegyek??????
2010. jan. 21. 18:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondj 10 dolgot amiért szereted és ami másra nem igaz, hanem csak rá. Szerintem nem fogsz tudni, ennyit felsorolni.
2010. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igaza van, nem ártana előbb csak barátkozni, aztán megismerni egymást, és utána járni. Teljesen normális hogy egy hónap után elbizonytalanodik, ezt nem kell zokon venni. Lépjetek vissza, barátkozz vele, ha keres beszélgessetek, vagy találkozzatok társaságban.


A vonzalom nem egyenlő a szerelemmel. Igazán szerelmes csak később lesz az ember, ha már tényleg ismeri a másikat.


Ha meg csak próba miatt akart szakítani, akkor meg azért nem kell vele komolyan foglalkozni, ugyanis ép érzésekkel rendelkező ember nem tesz rosszat a másikkal szándékosan és nem játszik mások érzelmeivel.

2010. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!