Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges e h egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges e h egy 24 éves lány egy 17 éves srácal öszejöjön?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen!bár ha meg hallanám valakitöl elég furának taratanám elsö hallásra!de ha jol néztek ki eggyütt és ha nem vagy túl magas hozzá képest,akkor sztem igen!
2008. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elsö válaszolo vagyok!én ugy értelmeztem,h te lány vagy!
2008. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a 24 éves lány barátja vagyok 23 éves és sajnos a barátnőm bedölt egy 17 éves srácnak aki csak sajnáltatja magát és nem akarom elveszíteni a barátnőm.2 és fél éve vagyunk együtt .barátnőm enegem szeret csak az rámozdult és öszevisza hantázik neki és nem hisz nekem h csak azért kell neki.Mit csináljak?barátnőm 180 a gyerek meg 160 magas meg egyebek.Mit csináljak?
2008. aug. 9. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a barátnődet ráébreszteni, hogy valószínüleg nem lesz semmi a kapcsolatukból, estetleg egy kis szórakozás. És hogy nem érdemes miatta otthagynia téged. Nehéz lesz ezt megértetni vele, ha a kissrác ennyire 'behálózta', de talán sikerül:) Sok sikert!
2008. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bizony van ilyen...

a kor nem nagyon számt- ha a (volt) barátnőd úgy gondolja, hogy már elege van belőled és neki jobban "bejön" a másik, akkor ncs mit tenni. próbáld méltsággal elviselni, és ne itt rinyálj!

2008. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ohh, ez mind semmi: nálunk hatalmas botrány volt, amikor egy 25 éves lány egy 14 (!) éves fiúval jött össze, és együtt is voltak két évig!

Mit ne mondjak: a férjem első barátnője pedig a nála 16 évvel idősebb biosztanárnője volt. Szóval vannak példák erre...

2008. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

húúha...nehéz ügy :S de hát csak nem zúgott bele abba a "kisfiúba" ! szerintem fellángolás lehet...köztetek bizonyára erősebb a kötelék, mint a barátnőd és a srác között...győzd meg, hogy semmi jövője nem lenne a kapcsolatuknak! főleg nem úgy, h ti már elég régóta együtt vagytok! igaz, hogy az ő döntése, de ha mégis szakítanátok, a barátnőd néhány hónapon belül sírva könyörögné vissza magát!

nem könnyű okosat mondani ebben az ügyben...kitartást kívánok!

2008. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

soha nem tudtam megérteni, hogy miért van az, hogy amikor vége van egy kapcsolatnak, akkor az éppen "hoppon maradt" fél (mindegy, hogy fiú, vagy lány) elkezd síránkozni, meg szaladgálni fűhöz- fához, hog visszaszerezze a másikat.

mirt nem lehet méltósággal elviselni, ha vége szakad egy kapcsolatnak?

miért hiszi azt bárki, hogy erővel meg lehet a másikat kötözni?

miért nem marad benne méltóság?

miért hiszi azt, hogy ha szánalomból, könyörgésre visszamegy a másik, akkor az kapcsolat igazából tartós maradhat? (persze lehet kivétel- de az nagyon ritka...)

2008. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!