Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok ha a barátnötök / hapsitok cuccai közt találtok olyan képeket amiken 3 4 régi hapsijával / csajaival csókolózik?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar ez a dolog? Vagy veletek is elöfordult? (azt állitja hogy annyira de annyira szeret engem.. a másik hogy azt hajtogatja hogy sose szeretett senkit csak a szex miatt volt másokkal) de közben viszont annyira szerelmes belém.. Sok kép közt találtam ezeket véletlenül és azt mondta hogy ezek nagyon fontosak, viszont azt nem tudja hogy megtaláltam ezeket is..

2014. szept. 19. 16:42
 1/2 anonim válasza:
Mármint mik fontosak? Mikoriak a képek? Amúgy nem para, nekem is megvannak a régi szerelmeimmel a közös képek, szép emlékek, nincs szívem kidobni, vagy kitörölni őket.
2014. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megtudtál valamit a múltjáról. Az én feleségem a mai napig is csak hazudozik róla.
2014. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!