Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzósok valakihez, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzósok valakihez, aki nem tetszik, miközben van barátom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
*vonzódok
2014. szept. 18. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a viselkedése hasonlít az animusodra.
2014. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert hiányzik vmi a kapcsolatotokból,vagy nem érzed teljesen jól magad benne. és eljátszol a gondolattal milyen lenne mással. ez normális velem is van ilyen egyfolytában.
2014. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez ismerős.

Van barátom, imádom és nagyon jól néz ki szerintem, mégis vonzódok egy olyan sráchoz, aki kicsit sem néz ki jól. De szerintem nekem az jön be hogy az a srác teljesen odáig van értem. És nem is akarok tulajdonképpen tőle semmit, csak jó érzés hogy ennyire bejövök neki.

Nálad nem lehet hogy valami ilyesmi a helyzet?

2014. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi van nálam is 3-mas. Nem akarok tőle semmit, tagadja, hogy tetszek neki, viszont egyértelmű jelei vannak, pár haverja is mondta, hogy egyik szünetben egész végig engem keresett. Viszont mégis sokszor elképzelem, hogy milyen lenne, ha megcsókolna...

Lehet annak köze hozzá, hogy még a barátommal távkapcsolatban élünk (költözés miatt) addig a másik sráccal egy iskolába járunk?

2014. szept. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!