Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Koltoznetek mas orszagba ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koltoznetek mas orszagba ha a parotok ott el?

Figyelt kérdés
Nem fejlettebb orszag mint Magyarorszag. Mennetek ebben az esetben?
2014. szept. 18. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem szívesen, nekem itt a családom
2014. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak ideiglenesen, végleg nem.
2014. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kiyoko22 ***** válasza:
Nos ez függ attól, hogy mennyire is mély ez a kapcsolat.Személy szerint én esetleg akkor követnék valakit, ha előreláthatóan tudok majd ott is tevékenykedni (legalább egy kis idő után)és ha már esetleg annyira közel állunk egymáshoz. :)
2014. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan országba, ahol magamtól nem szeretnék élni, nem szívesen. De hogyhogy más országban él? Kiköltözött nélküled, vagy nem is voltatok még huzamosabb ideig együtt, csak távkapcsolatban? Utóbbi esetben még határozottabban nem, ha viszont régi kapcsolat, akkor átmenetileg meggondolnám.
2014. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
épp most készülök.
2014. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ditta323 ***** válasza:
Nem. 15 km-re is nehezen költöztem el anno, de nemrég visszaköltöztem a gyökerekhez csak pár házzal arrébb :)
2014. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék vele, ha nem hosszútávra tervezném a kapcsolatot. Így igen költöznék, ha már együtt vagyunk.
2014. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Éppen ebben a helyzetben vagyok egy 2 éves gyerekkel megspékelve. Ráadásul az még "fejlettebb" ország. Párom már kint van, havonta tud hazajönni. De én nem szeretnék kimenni.

1, nem beszélem a nyelvet

2, a munkám a magyar nyelvhez köt (szövegíró és magyar tanár vagyok, amit nagyon szeretek)

3, már éltünk huzamosabb ideig messze vidéken, távol a családtól, pont amikor megszületett a kicsi, és rettenetesen egyedül éreztem magam, nem volt semmi segítség, semmi társaság...ez külföldön hatványozottabb lenne

4, itthon vár munka a szakmámban, kint nem tudom mit csinálnék, ha a gyerek oviba megy


Tehát számos érv szól amellett, hogy ne menjek ki, és egy súlyos amellett, hogy kimenjek: hogy együtt legyen a család. Sajnos én mégis maradnék :(

2014. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg "párod", akkor "együtt jóban, rosszban".

Milyen közös élet az, ha országhatá(ok) választ(anak) el?

2014. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kérdésre kérdés: ő ideköltözne a kedvedért?
2014. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!