Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, szakítás után miért ilyen velem? Nem tudja mégse eldönteni, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

December végén szakítottunk, kemény 2 hét járás után.. illetve ő dobott engem azzal hogy nem illünk össze. (2 hét után állapítsa meg valaki..na nembaj)

Aztán utána egy darabig nagyon furcsa volt, mérgesnek tűnt, alig akart köszönni, amikor összefutottunk.. Viszont azóta gyökeres változás történt :O (és ez már kb 2 hete tart)


Egyik nap rámírt msn-en, hogy nála maradt a karácsonyi ajándékom, és oda akarja adni.. meg hogy akkor másnap reggel megvár buszmegállóban :O Meg is várt, volt ott egy másik srác is. A másik sráchoz odamentem, és megöleltem.. erre rámnéz, és kérdezi hogy én nem is kapok? gondoltam magamban egye fene, szeretem ölelgetni az embereket :D.. tökre szorított magához, nagyon meglepődtem :O

Mikor mentünk suli felé, mivel hideg volt odaadta a kesztyűjét, mondván hogy "már megszokta" (amikor együtt voltunk mindig odaadta mert fázott a kezem)

+ Utána be is kísért a suliba, és csak utána ment vissza ki a haverjaihoz..


Utána is folytatódott, néha beszéltünk msn-en, aztán szombaton volt bál. Megbeszéltük előtte, hogy egyet táncolunk..

Bálban mikor megérkezett egy másik haverjával, már valamennyit már ittak mind a ketten.. erre odajön hozzám volt barátom, szó nélkül a nyakamba ugrik, 1-1 puszi arcra, és nem tudom, olyan volt mint aki le akar kapni.. a haverja is mondta, hogy "ne hagyd, hogy lekapjon.." (mondania se kellett volna, nem baj :D)

Mikor táncoltunk, egész végig zavarbaejtően a szemembe nézett, és egyszer csak kinyögte, hogy "nagyon csinos vagy..", a szám vége felé, amikor lassabb lett pedig magához rántott és már megint megpuszilt..

Suliban is közös órán sokszor engem néz :S :O


Állítólag most is van barátnője.. hát nem tudom. Én most tutira nem akarok vele összejönni, csak furcsa, ahogyan viselkedik.. nem? :O

Eddig se értettem a fiúkat, ezek utána pláne nem.. :S :D

Szerintem nem létezik, hogy az exszel valaki ilyen jóban maradjon..

Szerintetek? Ezek alapján nem hiszem hogy olyan közömbös lenne irántam.. nemde?


2010. jan. 18. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem megbánta h szakított.

De vigyázz,ha újra akarod vele kezdeni előtte mindenképp járj utánna h most jelenleg van-e barátnője.

2010. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is rohadtul furcsa.. de szerintem még nem érett meg normális kapcsolatra :S
2010. jan. 18. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:

figyu!

ha gondolod egy próbát megér! Várd ki h mennyire teper utánad...! Ha tovább is ezt csinálja, akkor biztosan kellesz neki.

Később lehet h bánni fogod ha nem adsz neki még egy esélyt.

Vak tyúk is talál szemet :)

Lehet h ő mot jött rá h igenis kellesz neki!

2010. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!