Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ahhoz, hogy ne nyomuljon a barátom a bnőmre? és a következő sem? Meg a következő sem?

Figyelt kérdés

akárkivel járok ha megismerik a szép aranyos kedves, nyitott, érdeklődő, szexi barátnőmet egyből bűbájolognak neki az épp aktuális barátom, de volt már olyan is, aki azt mondta neki a hátam mögött, hogy nem is én érdeklem, hanem inkább ő.(csak mert elment vele üdítőzni)


a bnőm 7 éve van kapcsolatban eszébe nincs szakítani, félrelépni, csak tetszeleg másoknak és nem több, de ez valahol természetes, elvégre mégiscsak nő.és olyanok vagyunk mint a testvéek, többet jelent nekem, mint pl egy olyan pasi, aki ilyen, hogy rányomul. szóval ha más nem, szűrőnek is jó, hogy nekem olyan ffi kell, akinek csak én vagyok az egyetlen, úgy szeret.

csakhogy ilyen hogyhogy nincs?


én rontok el vaalmit?


2014. szept. 8. 23:14
 1/8 A kérdező kommentje:

vagy ha majd vőlegényem lesz, vagy férjem, titkolnom kell a bnőm előtt?

én nem akarom ezt látni mindig ahogy "kihúzzák" magukat amikor találkozunk vele, meg hasonlók..

2014. szept. 8. 23:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam meg az a szitu, hogy mindkét barátnőm szebb, mint én és így ha elmegyünk valahova folyton azt kell néznem, hogy őket mindenki fel akarja szedni, s én vagyok a rút kiskacsa. Én azt látom megoldásnak, hogy nem velük megyek pasizni, neked is ezt tanácsolom.
2014. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sztem ne bájologjon a te pasidnak.bájologjon a saját pasijának.ha ez rendszeresen előfordul akkor lehet h direkt csinálja.lehet h ezt meg kellene beszélnetek nem biztos h mindg a pasival van a baj.ez csak az én jótanácsom.7 év hosszú idő.mégha nem is akarja elhagyni a barátját kell neki a győzelem érzete h még mindíg szép stb.sztem ezt beszéljétek meg.ha tényleg a legjobb barátnőd akkor be fogja fejezni a pasijaid elődt a fejjátszást.
2014. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem vele pasizom, csak óhatatlan, hogy ne találkoznánk vele.

a bnőm nem játsza meg magát

egyszerűen csak normálisan kedves, érdeklődő, ez mellett még szép is.és ennyi. de persze hogy jól is érzi magát attól, hogy na ez a pasim is egy csettintés lenne neki.


olyan büszkeséggel töltene el, ha végre valaki azt éreztetné előtte hogy lehet ő akármilyen szexi, meg akármi, akkor is énvagyok neki az egyetlen.

2014. szept. 8. 23:42
 5/8 A kérdező kommentje:
mit tegyek ehhez?
2014. szept. 8. 23:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdekelni fogod a pasit, nem fogja a barátnőd érdekelni. Nekem is van két nálam sokkal szebb barátnőm, mégsem hajtott rájuk soha senki a hátam mögött.
2014. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a barátnődtől se szép ha bájolog más férfiaknak o.O !!! Erre nem kifogás ,hogy de hát nő ... Egyébként ha találsz valakit akinek te leszel a MINDEN kacérkodhat a kedves barátnőd ahogy akar ,a srácot akkor sem fogja érdekelni .
2014. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél ? A barátnődnek (!!!) mondd meg ,hogy fogja vissza magát ,ott a párja ...bájologjon annak !!!!
2014. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!