Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de azt álmodtam hogy másokkal lefeküdtem. Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég vagyunk együtt,kb 3 hónapja és nekem ő volt az első, minden jó vele. De most akkor én is olyan hülye r*bi leszek, aki azért hagyja el a pasiját (az álmomból kiindulva), hogy másokat is kipróbáljon? Nekem ő megfelel,elég...akkor miért álmodok ilyet? :( Rosszul éreztem magam reggel emiatt.

20/l


2010. jan. 18. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne érezd rosszul emiatt magad,felejtsd el én azt álmodtam,hogy meghaltam,ma mégsem leszek emiatt öngyilkos ráadásul ki is megyek itthonról,szóval nyugi vannak jelentéktelen álmok:)20f
2010. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam már ilyet!

Bár olyanról aki tetszett!

Lehet neked is megtetszett az a fiucska és róla álmodtál!

Nincs ebből baj csak a pasidnak ne mond

2010. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vadidegen,életemben nem látott férfiak voltak.
2010. jan. 18. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem mondd meg nyugodtan a fiúdnak,itt nem valós megcsalásról van szó,ja azt még nem mondtam,hogy itt majd sok eltérítő választ fogsz kapni.
2010. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem ezzel a szöveggel hagyott el a párom 15 év után, mégis azt mondom, hogy ez semmit nem jelent.


Az álmoknak sok fajtája van, nem mind jelent valamit konkrétan, van, amikor csak a nappali "szemét" ürül ki a fejedből. Aki ezeket az álmokat komolyan veszi, és meg akarja fejteni, az abba a csapdába kerülhet, hogy napközben megint ezzel foglalkozik, így következő éjjel, megint ezzel álmodik, és egyre jobban foglalkoztatja valami, amitől pedig tudat alatt már szabadulna. Nem kell minden álmot megfejteni, komolyan venni, mert nem mindegyik tartalmaz "üzenetet" a tudatalattinktól. Csak néhány. Ha most hagyod a fenébe, és pár héten belül mégis visszatért, és nem hagy nyugodni, akkor foglalkozz csak vele! És akkor sem kell szó szerint venni mindent, ami egy álomban van. Ha van jelentése, legtöbbször akkor is inkább metaforikus, átvitt értelmezést kell benne keresni...

2010. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti h nem szereted igazán.Vagy csak egyszerűen szeretnél kipróbálni más férfikat is az ágyban.A barátodtól szokott orgazmusod lenni?????????
2010. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha élvezted az álmot akkor lelked rejtett bugyraiban arra vágysz....
2010. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!