Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetnék barátnőt?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, milyen módon tudnék barátnőt szerezni.

Facebookon keresztül próbálkoztam, nem egyszer, de nem jött be... Ismerkedős oldalakat nem fogok használni... A sulimba meg, ahova járok, csak fiúk vannak, mivel műszaki szakképző (elektrotechnikus (villanyszerelő)), szóval a suli is kizárva. Mit kéne tennem, hol keressem? Mert a mostani lányoknak csak a 'páva' kell, meg a swag-yolo. (Tatabányából indultam ki) én nem vagyok se páva, se dagadt, se szálka, se kigyúrt, pontosan normális, esetleg kigyúrtabb egy kicsit. Nem vagyok válogatós, de azért vannak bizonyos elvárások (nem szőkehaj, kékszem, 50kg...), hanem nézzen ki a lány valahogy. Hol keressem az ilyet?


2014. szept. 1. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
amúgy elhiszed nekem, hogy nem csak az számit, hogy páwa meg swag yolo meg stilus akármi hanem ők határozottak nagyképűek van dumájuk ez a lényeg
2014. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél inkább társasági életet élni. Járjatok el a barátaiddal bulizni beszélgessetek, ismerkedjetek lányokkal. Vagy pl. ha jársz kondizni mindig akad egy csinos lány a konditeremben vagy hasonlók.
2014. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mert mivajod a "szőkehaj, kék szem"-el? Az 50kg se a világ vége.... Az is kinéz valahogy! Őszintén szólva azért nem tudsz csajozni, mert nem vagy képes elfogadni a másikat ahogy van.

Speciel én is "szőkehaj, kék szem" vagyok, mondjuk nem 50, de akkor is! És ezek után te barátnőt akarsz.... Mert jobb a barna r*b*nc? Vagy a fekete k*rv*? A 8kerben tuti van pár neked való akkor.... Ch....

2014. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 3as nekem ne dumáljon, ha nem érti mit írok!

R*sszista, n*ci, ennyi a véleményem rólad.

És akkor Ch...

2014. szept. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!