Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem, akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem, akar lefeküdni velem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik reggel 4-Kor megy és este 9-kor jön

Mindig arra hivatkorik amikor le akarok vele feküdni ,hogy " fáradt ehez" és csak szombaton szoktunk :S de szeretném ,ha többször csinálnánk ,MIt tegyek ,hogy őis akarja ?


2010. jan. 17. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
hát ... ehez nem tudok hozzá szólni bocsi, mert szerintem azt nem tudod neki mondani hogy dolgozzon kevesebbet F/17
2010. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
hagyd pihenni.. hazamegy kilencre, eszik, fürdik..nem csodálom ha már csak aludni van kedve.. elégedj meg a szombattal..akkor csináljátok többször:D mert végülis miattad is dolgozik..
2010. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
talán dolgozz te is,akkor neki kevesebbet kell...
2010. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

tedd féltékennyé. Ha úgy érzi hogy elveszíthet, akkor bizonyítani akar majd.

Másik megoldás: legyen vki más is (de akkor minek a kapcsolat?!)

2010. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
szerintem meg alvás közben ébreszd fel egy kis előjátékkal:))))ha attól se indul be,akkor dobd.Akkor nem is kíván.Egy IGAZI FÉRFI 2napnyi nem alvás után is orgiákat képes csinálni és órákig nyalni,ha szereti a lányt.Mindent megtesz érte.Gondolkodj el kicsilány.
2010. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen esetben próbáltad már azt hogy megmasszírozod és szép lassan áttérsz sex masszásba? Utána már egyből nem fogja magát fáradtnak érezni
2010. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
bilincseld az ágyhoz alvás közbe !!! vagy kelj fel reggel 3-kor és kezdj el nápolyit kapálni este 9ig aztán megnézem ,h lesz e kedved qrni... örülj ,h dolgozik miattad is, mert gondolom te otthon játszod magad a pics.ddal
2010. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon csodálkozom hogy még nem betegedett meg komolyabban, mert az emberi testet nem lehet büntetlenűl kizsákmányolni, nem hogy még a szexhez de szerintem az élethez sem lehet túl sok kedve, gondolj bele napi 4-5 óra alvás, ember ébredj már fel.
2010. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
b@zmeg 4től 9ig az 17 óra. nem csoda hogy fáradt a szexhez meg bármi máshoz is. dolgoztál te már valaha is napi akár 'csak' 12 órát is? nagyon nem hiszem. hát én sajnálom a barátod őszintén elég sz@r helyzetben van, te meg hülye vagy. amúgy szereted te őt egyáltalán?
2010. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy a munka lefárasztja. Beszélj vele komolyan, hogy neked tényleg többsör van szükséged "arra", de ha nem hajlandó, ne ess kétségbe. Ha igazán szereted őt, akkor türelmes vagy vele és megértő.
2010. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!