Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk a párommal 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk a párommal 6 hónapja együtt és megszeretnénk ünnepelni de ötletünk sincs hova mennyünk? Jó lenne egy-két ötlet hova lehetne ilyenkor meni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

mi most voltunk 6 hónaposak a barátommal, mi semmi érdekeset nem csináltunk.. vagyis hát vidéki tehát itt aludt, kimentem érte a pályaudvarra, sétáltunk hazafelé nem busszal :D meg bementünk egy helyi szórakozóhelyre, megittunk egy üdítőt, beszélgettünk, átbeszéltük a kapcsolatunk szép emlékeit.. meg hogy miken mentünk eddig keresztül együtt. Azután mentünk haza, főzőcskéztünk együtt estére.. :) (vacsit) meg sütöttünk együtt muffin-t.

:) nagyon jól szórakoztunk. Vacsiztunk.. etettük egymást.. elmentünk együtt pancsizni, majd szeretkeztünk egy oltári nagyot :) aztán még egyet :D és egymás karjaiba aludtunk el.. :) ennyi .. nem nagy vmi de szép volt :) és jóó :) sok sikert :)

2010. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jaa és vettem egy szexi fehérneműt, azt is bevetettem. első voltam :D

18/ L

2010. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem elmenni kell ilyenkor, hanem kettesben lenni, és megünnepelni a kapcsolatot az előző hozzászóló ötlete nagyon jó. együtt főzőcskézés, gyertyafényes vacsi előjátékként nagyon jó lehet ha lefürdetitek egymást, vagy együtt zuhanyoztok. De ha mindenképp valahova menni akartok, akkor mozi, ott sötét van és ha elkalandoznak a kezek:) akkor ráhangolhat a folytatásra otthon, csak közeli moziba menjetek:D
2010. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaa és még az is.. hogy persze ha akartok menni mindenféleképpen vmerre, akk mennyetek el moziba.. ha tetszik az aktuális film amit játszanak, vagy főzzetek ti is együtt.. vagy sétáljatok egy nagyot.. bár elég hideg van :D tehát az nem vmi jo.. de ha beültök vhova kajálni az se rossz .. és beszélgettek :) rem. tudtam vmennyire segiteni
2010. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy romantikus együttlét mindenképp jó :)
2010. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pizza és gyertya fény?:)

HELPer

2010. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!