Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsináljak vele hogy megértse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak vele hogy megértse? Vagy tényleg az én hibám lenne?

Figyelt kérdés
A pasim totál a wow megszállottja amikor csak teheti wowozik, sőt sokszor minden más dolognál (pl kocsi rossz már 2hete ideje még nem volt megcsinálni mert wowozik...) előrébb veszi és azt csinálja.... a héten 4x volt megbeszélve h este beszélünk msnen... mind a 4x késett, majdnem negyed órát mert wowozott... de persze már nem ez volt ez első alkalom... már régebben is előfordult h késett meg nem volt ideje erre meg arra mert wowozni kellett...ha hazamegy a suliból bekapcsolja a gépet wowozik... este megint wowozik... sokszor nincs is szünet közte... volt h őszi szünetbe majdnem 10órát wowozott egy huzamban... aztán mikor megmondtam neki h jó lenne ha nem wowozna ennyit és talán velem is foglalkozna közölte h ez csak hiszti meg h foglalkozik ő velem a wow csak "unaloműző"... Most tényleg csak én reagálom túl? Vagy esetleg télleg jó lenne ha kevesebbet wowozna? 18éves lány vagyok, ő 20éves....
2010. jan. 16. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerezd meg a jelszavat valahogyan es ird at az emailjet a regisztraciojaban meg a jelszavat aztan majd jol kiborul hogy lenyultak a karakteret es akkor majd mergeben abahgyja. (ha csak eszebe nem jut hogy a cd kulcsal meg vissza lehet szerezni de ez ellen dugd el a dobozt ) :D Tuti bevalna szerintem.


En is ien kocka voltam egy idöben es letojtam mindent de valahogy rajöttem hogy nem jo dolog es azota nagyon ritkan jatszom :)

2010. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szó sincs róla! nagyon is igazad van kedves kérdező:

WoW, Counter-Strike, Mu.. stb stb játékok nagy függöséget okozz és az illetö hanyagolni fog mindent a játékért. Nekem is van pár ismerösöm aki rabja e féle játékoknak, és látom hová jutottak.


- TheOne -

2010. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

nyírd ki a szervert,törd fel a kódokat...dobáld el a karaktere cuccait,aztán hagyd

aztán törd fel megint,és töröld...hátha leesik neki,mindeközben ne állj vele szóba!kijózanodik....ex pasim szerveren 3.volt-.- beteges dolog

2010. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

http://www.youtube.com/watch?v=pI4l4TTjO3w


WoW FTW!:P Én meg tudtam oldani a wowot és a bnőt egyszerre.

2010. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
anyám mekkora kocka....wowowowowow....sztem dobd ki mert ahogy látom nagyon zavar....azt még húsz év múlva is ott fog ölni csaj nélkül....(am sztem a negyed óra késés nem sok...)
2010. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
dobd ki... hadd wowozgasson nyugodtan... később majd rájön h mit veszített...
2010. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ha valaki 60-as paladin, azzal sok felelősség jár:D

mutass neki valamit, ami izgalmasabb mint a wow, vagy csinálj karaktert és egész nap teamspeak-elhettek:D:D

2010. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ez nem a te hibad, a wow fuggosegrol, ill. terapiarol: [link]
2010. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
21:44 le vagy maradva. azota mar 80 a max nem 60 :D:D
2010. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, engem is elgondolkoztatott meg a barátomat is... Akkor meséltem neki ezeket a véleményeket mikor egy nagyon fárasztó nap után, mikor reggel 7-este7ig melóznia kellett, mondta h nem akar lenni msnen mert fáradt ki szeretné aludni magát... mondtam h jó majd másnap hívjon fel ha kipihente magát... feljött mégis msnre egy fél órára beszéltünk egy kicsit minden jó volt, majd közölte h mostmár lép le mert már tényleg nagyon fáradt... mondtam h jó elköszöntünk rendesen mondta h megy is rögtön aludni, bár lehet még wowozik egy nagyon kicsit... 2óra múlva felhívtam, mert valahogy olyan érzésem volt h nem alszik ő még, nem zavarnám... igazam is lett, ugyanis még mindig wowozott.. eléggé nem értettem a témát, mert ugyebár ha annyira fáradt meg minden h nem volt ereje msnezni, akkor wowozni h volt még több óra hosszával utánna?! persze megint csak túlreagálom közölte.... Beszélgettünk sokat, és feljött egy új kérdés...


Sztetek a wow lehet szenvedélybetegség? Várom a válaszokat!

2010. jan. 23. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!