Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem beszél rólam a haverjainak?

Figyelt kérdés
Mindig megkérdezem,de nem válaszolt :S A haverjai nem is tudják,hogy van csaja,vagyis én..:S
2008. aug. 7. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szégyell vagy cikinek tartja hogy erről beszéljen a haverjaival ,de ha neked kimutatja hogy szeret akkor semmi baj!
2008. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni...lehetséges,hogy ő úgytartja,hogy ez nem tartozik a haverjaira,magánügyetek,és valahol igaza is van.
2008. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2008. aug. 7. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez hülyeség, biztos mesél rólad a haveroknak, nincs az a férfi aki el ne dicsekedne vagy fikázódna a spanoknak a csajáról.Nyomozd ki óvatosan, tuti hallani fogsz valamit.
2008. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát megpróbálok :)
2008. aug. 7. 16:24
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

én már sok haveri sörözésen túl vagyok, és azt biztosan állíthatom, hogy a "barátnő" kérdéskör került elő a legritkább esetben.

Az a nagy büdös igazság, hogy örülünk, ha egy kicsit nem kell velük foglalkozni. Az az alkalom a mienk, oda nem kell nő. Maximum egy-két sztriptíztáncos, de az is csak ritkán...


A barátnő amellett, hogy örömforrás, nyűg is egyben. Ezt kár is lenne tagadni. Ha egy férfi igazán ki akar kapcsolódni, akkor ott barátnőnek nincs helye.

2008. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy megrendítő válasz volt az előttem szólótól :S Ha van barátnőd és szereted akkor nem kell sztriptíz táncos...

A másik,hogy vágom hogy haverokkal lenni jó és picit barátnő nélkül ez tök érthető,de azért hogy nyűg legyen :S Ne haragudj de szerintem akkor nem voltál még szerelmes, mert aki szerelmes az nem nyűgként gondol a barátnőre még ha picit veszekedtek utána sem. Lány voltam....

2008. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:):D Én szeretem a barátom és ő is szeret engem és nem vok nyűg neki,csak a haveroknak nem híresztel el mindent,csak ez kicsit zavar :S És vannak dolgok amik miatt kéne híresztelni-e kicsit pl. összehozzák vmi csajjal,de mondjuk ez hülyeség,mert szeret,de ki tudja mit hoz a sors...

Köszi mindenkitől!

2008. aug. 7. 18:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben csatlakozom a 2. hozzászólóhoz! A párkapcsolat az egy nagyon fontos és intim dolog, amit (ha értelmes az ember) nem fecseg ki a haverjainak. Az 2 ember legbensőbb magánügye.
2008. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm:) Bár nem is zavar,hogy nem mondja el,csak azt hittem,hogy féltékeny vagy nem tudom..bár kitudja a lényeg,hogy szeret :)
2008. aug. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!