Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy egyik kapcsolatom sem jon ossze?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok.Az utolso kapcsolatom ket evig tartott. Nem nagyon veszekedtunk persze mindenrol elmondtam a velemenyem de nem voltam az a rossz termeszetu tipus. Mindenben segitettem az exemet ha valami gondja volt. Egyik nap csak bejelentette hogy nem szeret mar ugy hogy mar az eljegyzes eskuvo is tervben volt. Raadasul elkezdte ecsetelni hogy en milyen rendes no vagyok akarcsak az elotte levo exem. Komolyan ha meg egyszer ezt a rossz szoveget mondja nekem valaki megpofozom. Az exem elottem levo baratnoje egy olyan no volt akinek fiatalon sok pasija volt abortusza is volt. A volt pasimat meg is csalta. Ezt a not megis eljegyezte felesegul akarta venni, ha nem derul ki a megcsalas. Mit csinalok rosszul hogy ilyen szerencsetlenek a kapcsolataim?
2014. aug. 27. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit,nem a te hibád,érted Nem a te hibád
2014. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most miért, két év azért elég hosszú idő
2014. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát most elmeséltél egy kapcsolatot, ebből ne, fogjuk tudni mit rontottál el a többiben...azért megírhatnád mit jelent az a "kapcsolataid"...számban kifejezve mennyi az? Mert ha 3-4 akkor készül, lesz még több is ami véget ér mire megtalálod az igazit..ha 10-15 akkor már van okod az aggodalomra, de most figyelj amit itt leírtál az kb minden emberrel előfordul(t) életében...van ilyen...egyszer csak véget ér a szerelem elszáll a köd és az egyik úgy dönt szeretne tovább lépni...majdnem hogy ez már-már kötelező és menetrendszerű... majd lesz egyszer olyan is akinek ha elmúlik a rózsaszín köd, akkor is szeretne veled maradni...ezt tanuld meg feldolgozni
2014. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az volt a gond, hogy te túl rendes voltál hozzá. A férfiakhoz egy kicsit gonoszabbnak kell lenni ahhoz hogy megbecsüljenek. Nem érdemes nagyon kedvesnek lenni sem.
2014. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csald meg te is, manapság azok a nők érdeklik a férfiakat akik megcsalják őket és mindegy nekik kivel vannak.
2014. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz utolsó. Nem érdemes rendesnek lenni, mert akkor unalmasnak tűnsz bezzeg ha megcsalod maga az izgalom vagy.
2014. aug. 27. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!