Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehetett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett az oka ennek a hirtelen szakításnak, ha megtett értem mindent?

Figyelt kérdés
A lényeg dióhéjban annyi lenne, hogy a volt barátom hónapokon át ostromolt...volt ott rózsa, szerelmes levél,sírt miattam, mindenféle romantikus dolog. Megmondta, hogy szexet csak a kapcsolatban akar, ő nem szexpartnert szeretne, hanem engem, mint partnert/társat, járni velem. Gondoltam magamban, ez tök jó, nem is hiszem el, hogy ilyen fiúk még vannak. 7 hónapig tartott a boldogság, már majdnem közös albérletet vettünk ki. Az elejétől terveket szövögetett velem, kb. egy évre előre. Komolyan nem hittem el, hogy ilyen létezik. Mint később kiderült, jól is tettem, hogy voltak fenntartásaim, mert egyik napról a másikra kirakott azzal a szöveggel, hogy ő még élni akar, bulizni, flörtölni és stb. Persze, ennyi udvarlás után beleestem elég jól, ezért hiába volt meseszerű az egész, és már túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, azért hinni kezdtem a közös jövőnkben. Olyan dolgokat tett meg értem, annyit utazott azért, hogy láthasson és stb, amit más fiúk sohasem. Keresett napi szinten többször, a családommal jól kijött. És a végén tök utálatos módon dobott ki, kb nem is válaszolt a feltett kérdéseimre, pedig úgy gondoltam, legalább a szép kapcsolat emlékére megérdemelném, hogy kapjak valamiféle magyarázatot a "miértjeimre". Azóta nem is beszéltünk, semmi...igazából már nem érdekel maga a fiú, mert átlátom, hogy valószínűleg nem szeretett, mégsem értem, és azóta is többször eszembe jutott már, hogy mi lehetett ez az egész? Járt már közületek valaki így? Azt tudom, hogy nő nem volt a dologban, vagy ha igen, akkor a logikát nem látom abban, hogy egy stabil kapcsolatot, és egy nőt, aki imádja, és akiért ennyit tepert, otthagyta egy kalandért (?)
2014. aug. 22. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából mondani bármit lehet.El lehet csábítani egy nőt ezer módon,nem biztos,hogy komoly szándék is áll mögötte.Nekem is volt nemrég ilyen udvarlóm,aki kitartóan ostromolt,de mikor észrevettem rajta egy furcsaságot,inkább hagytam.Tudod,aki ennyire nyomul,az mindig gyanús.Pont azért,mert ő ilyen ösztönök vezérelte ember,és amikor meglát egy kedvesebb mosolyt,vagy egy szebb pofit,rögtön elcsábul.
2014. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ilyennel én is találkoztam. Voltaképpen az van, hogy nagyon heves és lobbanékony természetű a srác (amit egyelőre még nem annyira láttál), ez látszik a masszív ostromláson is, viszont az, hogy hirtelen ott hagytott téged, még mindig a zöldfülűségét mutatja.

Nem ártana egy kicsit jobban megismerned azt a másik lányt, ezt még elődeink nagyon jól csinálták. Jó taktika az, hogy "kerülj közel az ellenségedhez" okosan, már csak azért is, hogy tisztában láss, helyesen értékeld önmagad a csalódás után, s ha igényled, akkor bosszút is állhatsz ügyesen (ezt nőtípus válogatja).

2014. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közben az 1-es válaszolóval is egyetértek. Gyanús az, ha úgymond nyomul, s intenzív az udvarlás.

Manapság az sem ritka újra, hogy a pasik is pénzesebb lányokat keresnek ...

2014. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled Kérdező! Ugyanakkor, ha azt írod, hogy már "nem érdekel", akkor te sem lehettél az a nagy szerelmes... Ezt azért lássuk már át!
2014. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Muszáj, hogy ne érdekeljen, muszáj továbblépnem, hiszen ha így itt tudott hagyni, akkor sajnos ez eléggé átverésnek tűnik... Így meg kell erősödnöm, és nem rá gondolni, mert más választásom egyszerűen nincs. Nagyon sokat szenvedtem és sírtam miatta, ez a szakítás már nem most történt.
2014. aug. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!