Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paromat allando jellegel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paromat allando jellegel kell kelteni reggel hogy dolgozni menjem nagyon agressziv ma pl a telefonomat akarta szetrorni rs mrg is utott csak azert merr ot nem lehetett kellteni es fel 6 kpr kelt. Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 05:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
elhagyni nem tudom mert ezt o maga mondta hogy keresztre feszit es megtenne.egyedul vagyok ebbe az egesz csaladom azt mondja hogy ha megerswmlem usson agyon jol teszi. de en lassan 5 eve elek igy,a sajat csaladja elott utot ugy fejbe hogy 5 percig szo szerunt elveszitettem a latasom meg sorolhatnam mik voltak
2014. aug. 12. 06:02
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelentsd fel a rendőrségen, brutalitás és életveszélyes fenyegetés miatt. Kérj távoltartást a bíróságon. Keresd meg a NANE-t, ők is segítenek elmenekülni ettől a vadállattól.

És válj el.

Engem csak egyszer ütött volna meg, nem hogy öt évig szenvedjek miatta.

2014. aug. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség csodákra képes.
2014. aug. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
rettentoeb feltekeny tipus igy ha lenne egy baratnom,azt hinne hogy ha elmennenk setalni hogy fiuzni mennek. es ami a legrosszab a masfel eves babank os nem egyszer vegig nezte hogy ut ver. mar eleg annyi ha azt mondom nincs kedvem vele lenni,vagy elfogadja normalisan vagy jon azzal hogy massal vagyok es kapok. egyszeruen nincs kinek elmondjam a bajaimat anyam sem hallgat meg senki. es nagyon rossz.
2014. aug. 12. 06:06
 5/24 A kérdező kommentje:
ha meg megteszem a csaladja ol meg szerintem mindenhohy meg fogok dogleni akarmit is teszek nem tudom mit tegyek de azt rudom hogy pszichologus pszichiateres kezelest javasolt.
2014. aug. 12. 06:08
 6/24 A kérdező kommentje:
lathatoan kek zold lila folt nem vagyok nem is hinne nwkem a rendoeseg nem tudom magamon bizonyitani
2014. aug. 12. 06:10
 7/24 A kérdező kommentje:
esetleg ha segitenenek elmenekulni megoldhato otr hogy vigyem magammal a kutyaimat is ?
2014. aug. 12. 06:13
 8/24 anonim ***** válasza:
Akkor se teszel majd semmit,mha a gyereket üti meg?
2014. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, ő igazolja a dolgot és a rendőrség is hinni fog neked.

Hagyd ott a csudába ilyen ember nem érdemel meg nőt.. Ennél rosszabb már nagyon ugysem lehet neked..

2014. aug. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
az biztos nagy a suly 5 evbol inkebb 3. mert az elso 2 csodalatos volt semmi problema szabadsagpt adtunk egymasnak. szokott szivni valoszinuleg ez is betett neki
2014. aug. 12. 06:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!