Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paromat allando jellegel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paromat allando jellegel kell kelteni reggel hogy dolgozni menjem nagyon agressziv ma pl a telefonomat akarta szetrorni rs mrg is utott csak azert merr ot nem lehetett kellteni es fel 6 kpr kelt. Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 05:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Menekülj !!! Rendőrség ,látlelet ,távoltartási végzés , [link]
2014. aug. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
a gyereket imadja jobban mint en szo szerint az eletet adna erte csak velem agressziv senki massal nem.
2014. aug. 12. 06:26
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,hogy lehet ilyen körülmények közt gyereket nevelni?El fogják venni tőled!Vagy ami még rosszabb,egy ilyen családban felnőni.Állj már a sarkadra,fogd azt a pici babát és gyere el onnan.Milyen élet ez így???
2014. aug. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
elolvastam eskiszom ennyi dologbol amit felsoroltak ha 4 et nem csinalt meg meg. nagyon nehez ebben az allapotban az elso lepes ossze kell szednem magamat vagy hat nem tudom a felek meh enyhe kifejezes inkabb rettegek a folytatastol hogy mi lesz ja lepek nem lenne vege mivel o roma es hat a csalad.
2014. aug. 12. 06:38
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

nem kell félned, a hatóságok megvédenek + ha utána találsz majd esetleg valaki mást, akivel boldog lehetsz az is meg fog védeni...


emlékszem, hogy az első barátom is totáé agresszív volt, míg nem még kapcsolatban voltam, összejöttem egy másik sráccal, és eljutottunk oda, hogy ő véd meg, a mstani barátom sose emelt rám kezet, érzi, hogy bízom benne, de egy vitánál ha felemeli a hangját akkor 3 lépéssel távolabb megyek és láthatóan remegni kezdek...


Sose fog teljesen elmúlni az emlék... de idővel könnyebb lesz..

2014. aug. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
szeretwm a babamat de mig nem jovok a dolgok utan helyre nelkule kene lennem.eskuszom azt kivanom most hogy egy gumiszobaba uljek es nezzek elore. elet? mar en azt sem tudom mi az en mar egy elo halott vagyok
2014. aug. 12. 06:41
 17/24 A kérdező kommentje:
en nekem nem kell senki egyedul lenne jo nekem total lelki roncs vagyok nem bornak meg egy ferfit magam mellet elviselni
2014. aug. 12. 06:46
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
szóval a gyerekedet nem vinnéd,csak a kutyáidat.derék.Ha a gyereked ott hagyod bizzál benne nem is fogod többet megkapni.Már rég le kellett volna lépned a babával együtt.Minek kellett neked egy more?tudhattad volna ott mások szokások dúlnak.Várd meg mig elalszik,oszt bacd fejbe a nyújtó fával úgy több füle legyen mint foga!
2014. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
És egy ilyen ember nevezel a párodnak ???
2014. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...Lehet hogy lelki roncs vagy jelenleg, de ha találsz majd valakit, aki szeretni fog szívből, ez meg fog változni...


Mikor találkoztam a jelenlegi párommal ő barát volt a bajban, és úgy voltam vele, hogy nekem többé nem kell senki más... aztán a türelmének köszönhetően összejöttünk... nagyon hosszú ideig tartott mire elnyerte a bizalmamat, de végülis bizalmat szavaztam neki, és jó döntés volt..


Néha ha veszekszünk látom rajta, hogy csak azért fogja vissza magát, meg a hangját, hogy ne féljek tőle, mert elveszti a bizalmamat másképp.

2014. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!