Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt meg lehet előzni valahogy?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk együtt. Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, de attól félek, hogy ez a láng ki fog aludni kettőnk közt egy idő után, ha nem tudok valamit újítani. Szerintetek van rá valamilyen mód, hogy ne unjon meg engem a későbbiek során sem ?? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 15. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne legyetek folyton együtt, hanem néha töltéstek külön a szabadidőtöket. Ha meg sokat együtt vagytok, szervezzetek programokat, járjatok el helyekre, Pl. vidámpark, mozi, kirándulás vagy sportoljatok együtt.
2010. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A fény ki fog hunyni.

Azonban ez nem feltétlen jelenti azt, hogy meg is kell unni. Olyan dolgokat kell csinálni, amit eddig nem. ha eddig buliba mentetek, akkor menjetek múzeumba. Vagy fordítva. ha eddig semmi ilyen érdekes dolog nem történt, akkor csinálj valamit. Ilyen egyszerű.

Meg kommunikáljatok és dugjatok. Kész.

2010. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindig csináljatok új dolgokat.:)
2010. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) de ha ki fog hunyni a fény aztán mi lesz ?? :S
2010. jan. 15. 12:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Az hogy már nem fog akkora örömet okozni ha láthatod,mellé a szexuális életetek is beáll valami megszokottra,meg idővel majd azt veszed észre hogy sétálgattok egymás mellett,nem fogjátok egymás kezét és nem beszélgettek.És mikor ezt észreveszed és leesik rájössz hogy nincs is ingered rá hogy hozzászólj.De csúnya ez így leírva...de hát ez van.
2010. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül!


Kérdező, az a helyzet, hogy minden lángoló szerelem átalakul valami mélyebb, belül parázsló, nem felszínen lobogó szeretet-szerelemmé. Úgy, hogy a másik nem a szívedet dobogtatja meg, mikor látod és nem felemelkedsz a földtől, hanem úgy érzed, elválaszthatatlanok vagytok, megbíztok egymásban, és levágott karú óriás lennél a másik nélkül. És igen, az izgalmas programok kellenek. De kell az is, hogy amikor veled van, éreztesd is, milyen fontos neked.

És meglepetések, ágyba reggeli, virág, egy-egy vers, meglepetés jegy a kedvenc mozi, színház előadására, kedvenc étele vacsorára gyertyafénynél, stb, stb. Mindennapi apróságok, amiktől érzi, te más vagy mint mások lennének vele.

2010. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. De én konkrétan attól is félek, hogy nem tudok neki megfelelni, és ezért naponta rám jön a rosszullét és minden bajom van. Ha rá gondolok, akkor nem tudok koncentrálni a "munkámra". Félek, hogy hogy elveszítem.
2010. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az előtted felszólaló vagyok.


Szerintem pont azért nem fogod elveszíteni, mert ennyire fontos neked, mert ennyire rá vagy hangolódva, hogy megfelelj neki és meg fogod érezni, ha valamire vágyik. És ő is biztos, hogy pontosan érzi, mennyire, mennyire fontos vagy neki. Tényleg. És ez a kérdezőre is igaz.

2010. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Huhh hát ezek nagyon hasznos válaszok voltak, köszönöm szépen mindenkinek :)
2010. jan. 15. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is "számít" mennyi idősek vagytok!
2010. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!