Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mennyire igénylik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire igénylik a határozottságot?

Figyelt kérdés
Exem állítólag azért dobott ki, mert nem voltam elég határozott. Ebben lehet hogy igaza van csak a nevelés nagyon sokat számít egy ember fejlődésében, hogy mennyire lesz agilis vagy sem. Aki nem beszélhetett vissza az apjának, az sztem máshogy nevelkedik, mint az akinek ez mindig meg volt engedve/el volt nézve. Akkor mennyire kell határozottnak lenni,vagy agilisnek lenni ?
2010. jan. 14. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Kell a határozottság, elég fontos. Én nem pusztán azért vágyom rá, mert attól lesz a srác fárfias, csupán szeretem, ha a másiknak is megvan a maga egyénisége, véleménye és ezeket vállalni is képes, akár pozitív, akár kevésbé.

Egyébként úgy gondolom, rengeteg mindent hozunk otthonról, de vajon meddig lehet takarózni ezzel? Te már felismerted az okot, innentől kezdve a te felelősséged változtatni magadon a lehető leghasznosabban.

2010. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző 23L vagyok.
2010. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello


Nagyon fontos!

Ez a "túlélési" képességedet is szimbolizálja. Hogy vajon, hogy tudsz kiállni önmagadért és szeretteidért. Mennyire vagy vezethető, vagy "vezető" típus, ezalatt értem, hogy látszódjék benned az erő.


Azért, mert édesapád úgy nevelt, hogy nem lehetett visszabeszélni attól még válhatsz határozottabb egyéniséggé. Hisz "felnőttél" dönthetsz már a sorsodról.

Fontos momentum ez, mert kapcsolataidra széleskörűen hatással lehet.


Apukáddal úgy kommunikálsz, ahogy ő szeretné, de a további magánéletedben Te döntesz a sorsod felöl.

2010. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem beszélhettem vissza az apámnak, mégis visszabeszéltem...

Egyébként nem ezen múlik, hogy kiből lesz határozott jellem és kiből határozatlan...

Szerintem az exed sem arra gondolt, hogy beszélj vissza bárkinek is!

Talán inkább arra gondolt, hogy kettőtök sorsáról lehetett volna egy kicsit komolyabb elképzelésed...


A határozott ember döntésképes, fel tudja vállalni tetteit és azok következményeit, tervei célkitűzései vannak, igyekszik befolyásolni sorsának alakulását, nem engedi, hogy mások beleszóljanak a magánügyeibe és legfőképp nem engedi, hogy mások befolyásolják a gondolkodásmódját...


A határozatlan ember nem mindig képes önállóan döntést hozni, ha hibázik másokat okol sikertelenségéért, nem tűz maga elé célokat, mert csak teng-leng, várja, hogy mások meglássanak benne valamit amit majd célul tűzhet ki magának, nem mer kockázatot vállalni csak úszik az árral, kikéri mások véleményét, ha személyes gondjai támadnak és hagyja, hogy mások mondják meg, hogy hogyan éljen sokszor pedig másokra hagyatkozik és mások elképzelései szerint gondolkozik, cselekszik...


Barátom ennek apádhoz semmi köze... Talán tanulhattál volna tőle... Például azt, hogy hogyan érd el azt a tekintélyt, hogy mások ne beszéljenek veled megalázóan, hogy hogyan érd el azt, hogy mások ne akarjanak neked "beszólni"...


Állj végre a sarkadra! És ne apádra hivatkozz amiért nem tudsz kiállni saját magadért! Légy férfi!!!

2010. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény... jól kiosztottak. És egyáltalán nincs igazuk, mert az otthonról hozott dolgokat az ember soha nem tudja teljesen levetkőzni.

Nem lehet általánosítani, hogy mennyire kell határozottnak lenni. Egy nagyon agilis, határozott lány mellett például csak egy kevésbé határozott srác tud megmaradni, különben kinyírják egymást. Ha egy ilyen nővel találkozol, valószínűleg soha nem fogja ezt a szemedre vetni.

2010. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nagyon fontos! Már a kapcsolat is határozottsággal kezdődik. De az ágyba még fontosabb hogy tudjad mit akarsz!
2010. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is, már szabályosan rosszul érzem magam emiatt.
2010. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!