Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "tavol" mukodhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "tavol" mukodhet egy tavkapcsolat?

Figyelt kérdés
Megyek nemsokara Budapestre ismerosokhoz par napra, de 600 km-re lakom...Megismertem msn-en valakit..akivel nagyon kulonleges a dolog, es azt mondta h kepes lenne eljonni csak h lasson...Regota beszelgetunk,mindketten nagyon de nagyon odavagyunk, es erzem h ez mas..Letezhet igy kapcsolat? Vagy csak nyugodjak abba bele , hogy par napot vele toltsek es kesz? Habar nem tudom ha ki tudnam annyival birni...
2008. aug. 6. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem miért ne lehetne!Ha két ember szereti egymást ja és persze bizalom,ami egy kapcsi alpja!Én is távkapcsiban vagyok már több mint egy éve!Sok sikert!Kitartást!
2008. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg már 9!

Bár ez nagyban függ attól, hogy mennyi idősek vagytok, és milyen sűrűn találkoztok. Nagyon fiatalon, két három havonta 1 találkozás hát nem tudom..... szerintem az igencsak elmúlik, nagy szerencse kell ahhoz, hogy megmaradjon a szerelem. De azért tarts ki, látod, van akinek nagyon jól működik.

2008. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy mindent beszéljetek meg, a legapróbb dolgokat, kételyeket, érzéseket, felmerülő kérdéseket, és mindig legyetek ŐSZINTÉK. Ha picit is azt érzed, te többet adsz magadból mint ő szólj neki hogy kompromisszum kell. vegyétek komolyan és tiszteljétek,becsüljétek meg a másikat és hogy van és kitart, és valóban tarsatok is ki. És ha működik nagyon vigyázzatok rá. És fontos az is, hogy valós legyen és legyen jövője, pl. egyszer sikerül összeköltözni, közös célok lgyenek, ervek, egyformán és minkét oldalról.

Ha nagyon fiatalok vagytok még, tizenévesek, akkor már minden jóval nehezebb, de végsősoron taastalat ez is valamilyen szinte amit próbálni kell hasznosítani később.

Remélem tudtam segíteni! : )

2008. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepena valaszokat:D En 20 avgyo,, a srac meg 22...szoval nem epp tizenevesek:D
2008. aug. 6. 12:39
 5/7 anonim válasza:
52%
350 km
2008. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ kikről van szó, mert valakiknél a másik kerületnél már óriási trauma lép föl, és vannak olyanok akik külön kontinensről imádják egymást. szerintem ez ember függő.
2008. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
persze hogy letezhet.! Én jelenleg tavkapcsba elek, es ht had mondjam el hogy eleg mesebeli sztori az egesz. 2 es fel eve kimentem ciprusra nyaron dolgozni fosuli kozott. Elso nap talalkoztam valakivel, o román igy csak angolul tudunk beszelgetni lenyeg, elso naptol kezdve egyutt voltunk, es ket honap utan vissza jottem pestre meg sulim volt, 1 taneven kerszetul 2 szer talkoztunk, par hetet, tehat 4 honapos szunettekel. nagyon nehez volt, de utana kitudtam menni egy evre hozza mert szakmai gyakom volt. 1 evet egyutt laktunk, most augba haza jottem es most decemberbe talkoztunk megint, es epp tegnap elott ment el vissza ciprusra. valoszinuleg 3 honap mulva ide koltozik pestre hozzam. nagyon szeretjuk egymast, es hat nagyon nehez komolyan, de ha tenyleg megvan bennetek az hog kitartoak vagytok es mukodhet akkor fog is. ritka de nem lehetetlen sok sikert kivanok!!! ( ekezetek miatt boccs)
2011. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!