Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim többször jött haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim többször jött haza úgy h furi volt mint ha megcsalt volna. Ki tudom deríteni hogy mi is van?

Figyelt kérdés
Kitudom vhogy deríteni h megcsal e (mikor haza jön) vmilyen nyomokból. Akárhogy
2008. aug. 6. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Furi volt, mintha megcsalt volna? Ezt miből érezted? Mi volt rajta furi? Későn ment haza? Kérdeztél tőle valamit? Ha nem volt semmi, csak te képzelted be, akkor nem biztos, hogy jól fogsz kijönni a dolgokból, ha nyomozgatni kezdesz. Megnézheted a telefonját, esetleg elmehetsz elé, mikor végez a munkában. Vagy kérdezz rá.
2008. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szótlan volt és alig mert a szemembe nézni
2008. aug. 6. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, gogy csak fáradt volt? Az a legtisztább, ha megkérded, hogy miért olyan furcsa mostanában.
2008. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az lehet akár attól is, mert problémák vanna ka munkahelyén. Próbáld meglesni a telefonját, hátha talász benne valami érdekeset. Vagy csak egyszerűen beszélgess el vele a megcsalásról, abból is sokminden kiderülhet. Ha megtudja, hogy követed meg nyomozgatsz utána, annak csak rossz vége leeht számodra.
2008. aug. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egy őszinte beszélgetéssel többre mennél talán,mintha pusztán egy megérzés miatt kémkednél utána,amíg nem tudsz semmi biztosat,szerintem.Lehet,hogy alaptalan az egész,akkor meg kínos lenne,ha megtudná,hogy kémkedtél utána.Ha meg esetleg mégsem,az ugyis kiderül(ha mégsem akarnál vele beszélni erről).
2008. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Én meg azt mondom nyugodtan nyomozzál csak.Anyum sem nyomozott nevelőapum után csak akart,de lebeszélték és azt vette észre,hogy egyedül van.Jobb az ilyennek elejét venni.A telefon sokat elárul,de akár még mehetsz is utána.Csinálj úgy mintha elmennél valahová ahonnan biztosan tudja,hogy nem jössz haza,aztán lepd meg őt.Ha együtt laktok ez nem nehéz csak azt mondod elmész valakihez aztán felhívod őt majd előbb érsz haza mint várná.Interneten nézd meg az előzményeket milyen oldalakra lép fel.Stb.Légy kreatív! És írd meg mi volt!Ha eszembe jut valami majd még írok!
2008. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a legtisztább ha rákérdezel, és ha megbízol benne és látod rajta h igazat mondd, akkor nem kell aggódnod,az én barátom is csinált olyat h szótlan volt stb, és én is megijedtem de mint kiderült csak (munka után volt ez) fáradt volt szegénykém! ne gondlj mindig a legrosszabra :)
2008. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, először kérdezz rá, hogy megcsal-e és utána azt,hogyan áll mostanában hűség témakörben, hogy viszonyul hozzá, ilyenek. Hagyd picit leülepedni a dolgot, persze csak a felszínen. Szerintem is simán nyomozhatsz, de légy nagyon óvatos, nehogy kiderüljön. Nézd meg miket leskelődik a neten, a telcsi tartalmát mikor fürdik, vagy biztonságban meg tudod nézni. Ugyan az én pasim minden nyomot kitrölt és eltüntetett, de lehet azért mert érzet valamit a levegőben. Az én pasimmal is ugyígy jártam, és kiderült hogy a neten (chat, msn, iwiw) csajozik, persze mindent tagadott. megkértem egy barinőm ismizzen vele, de ők nem ismerték egymást, és bejött, fel akara szedni. Most ott tartunk, hogy ő kiakadt, hogy miért nyomoztam, de mondtam neki, hogy nézzen utána a lexikonban mi az az ok-okozat; ha nem kavart volna és hűséges lenne eszem ágában sem lett volna. Most ott artunk hogy vádaskodunk, talán vége lesz. Szeretm, de nem lehet hűtlenségben élni, felőröl teljesen. És tudni kell, nem véletlen semmi sem. talán nem ő az igazi, csak én áltattam magam... Egy valódi társnak magától éretődő a hűség.

Remélem segíetem valamit. Ja, még annyi, akár valami kamunvel is regizhetsz az iwiwen vagy fantom-email címmel, és úgy hátha....

Remélem végül jól sül ki a dolog és csak vaklárma. Aztán írni ám a fejleményekről! Soxerencsét!!!

2008. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!