Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg párok, ha van gyerek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok, ha van gyerek is akkor a 2apuka közül az egyikötök "felvesz egy klasszikus anya szerepet"?

Figyelt kérdés
azaz mesemondás,fürdetés,beteg gyerek ápolása.szóval amiket álltalában az anyák szoltak csinálni.vagy valami egyébb renszer van?

#meleg #anya #klasszikus #apuka #anya szerep #2apuka
2014. aug. 10. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
aha
2014. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok meleg, még csak szülő sem, de mikor kicsi voltam engem nem az anyukám fürdetett, ápolt, nem ő mondott mesét, hanem apukám. Szóval szerintem nincs olyan, hogy klasszikus anya szerep. Legfeljebb az egyik szülő gondoskodóbb, de ez lehet az apa is. :)
2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.nak

ezért írtam,hogy "álltalában". nálam,és ismerőseim körében is az anya volt gondoskodobb.

2014. aug. 10. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
2-es de van klasszikus anya szerep...az hogy nálatok nem így volt az ezer családból 1...normális családokban az anya a nő a gondoskodó az apa meg a család fent tartó ez a klasszikus család modell...attól az apa is lehet gondoskodó és törődhet a gyerekével de anyából csak egy van és az anyai szeretet nem lehet pótolni és az anyai gondoskodást...még egy apa sem pótolhatja azt amit egy anya tud adni a gyerekének...szerintem....
2014. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretetet *
2014. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Mér, aki csonka (heteró) családban nő föl, ott az az egy szülő tart egy szekrénnyi ruhát az ellenkező nemtől és időnként felöltözik a gyereknek, hogy meglegyen a balansz?

"várjál Béluska, mindjárt megyünk láncfűrésszel fát vágni, csak anyu felragasztja ezt a bajuszt, meg befújja magát AXE-val..." XD


Akét queer egyén eljut odáig, hogy gyerekt vállal, akkor AKAR is gondoskodni arról a gyerekről. Bocs de a normális heteró szülők is szoktak.


(leszbikus lány)

2014. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Klasszikus anya-szerep klasszikus hetero családban van.

Már bocs, de ilyen helyzetben minden rendhagyó.

2014. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"...ilyen helyzetben minden rendhagyó."

a szűlők részéről igen,de a gyerek szemszőgéből biztos van olyan területe az életnek ahol az anya vagy az apa az irány mutató.

A gyereknek szerintem kell 1-1 stabil szülő kép,amit akárhogy nézem nem tudnak biztosan megadni neki.

Egy fiúnak nehéz a csajozásról beszélni,úgy hogy apu összes "csaja" fiú volt.

Rosszúl látom?

2014. aug. 17. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!