Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha elhagytak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha elhagytak volna titeket másért, de aztán könyörögne, hogy visszaakar jönni? Adnál esélyt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem, velem nem lehet játszadozni, nem leszek pótlék

és mi garantálja, hogy ezt nem tenné meg később, ha talál egy másik szép lányt? szóval nem, ilyenkor nincs új esély

2014. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Shaddark ***** válasza:
Szerintem ez személy, kapcsolat minőség, sztori és idő-tartam függő. Ezt így senki meg nem mondja, hacsak nem sablonok szerint éli az életét. De az meg nem lessz egy boldog élet azt borítékolom...
2014. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez személy, kapcsolat minőség, sztori és idő-tartam függő. Ezt így senki meg nem mondja, hacsak nem sablonok szerint éli az életét. De az meg nem lessz egy boldog élet azt borítékolom..."


I disagree. Arra a személyre többet nem lehet támaszkodni aki elhagyott másért, egész egyszerűen mert újra meg fogja tenni. A kapcsolat minősége felől is kétségeim vannak ha egy 3. képbe került. Sztori, még a legenyhébb verzióban is belezúgott másba és otthagyott ez szerintem mindenkit megvisel aki szereti/szerette a párját. Szerintem az időtartam itt nem jelentős tényező, ha kevés azért mert komolytalan volt részéről a dolog ha sok azért mert neki az első fellángolás is többet jelent mint x év. Ezek nem sablonok de vezér elvekre szükség van, mindenki életébe kellenek saját maga által felállított szabályok különben minden szétesik. Szerintem ha valaki úgy van vele hogy nem jön össze újra olyan emberrel aki megbántotta, és egyébként is megbízhatatlan az egy ésszerű döntés. Boldog vagy boldogtalan élettől függetlenül.

2014. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Shaddark ***** válasza:

Szerintem meg ez egy tök felesleges kérdés :)

Aki vezérelvek szerint képes élni az életét az tudja a nélkül is hogy megkérdezné hogy mi a kötelessége ilyenkor, aki vissza szeretné fogadni az meg ide ír hogy a szíve által meghozott, az esze szerinti rossz döntésre találjon igazolást, mert csak lesz valaki aki igent ír :)

2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!