Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, h Ő az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, h Ő az igazi, akivel leélem az életem?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatja egy lány,hogy az igazival hozta össze a sors?21 évesen a 2 éves párkapcsolatom lehet az,amelyik boldog házassággal folytatódik?Honnan tudom,h ő az?Kellenek hozzá rózsaszín fellegek?
2008. aug. 5. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez olyan dolog, hogy ha ő az, akkor nem merül fel benned a kérdés. Hanem egyszerűen csak... tudod :)
2008. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Osztom a véleményt.
2008. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

sehonnan. az embere egyrészt úgy érzi, másrészt reméli.

aztán vagy bejön, vagy nem... :S

2008. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha megfordul a fejében ez a kérdés, az inkább arra utal, hogy az adott személy gondolkodik, úgyhogy én nem osztom az első két hozzászóló véleményét.

Én a szerelmet két fajtára osztottam szét: szerelemmel szeretsz(rózsaszin fellegek), a másik pedig amikor tisztelettel szeretsz egy férfit.

Nos az első igazán csalóka, mert azt látod, amit látni akarsz, valójában nem is ismered meg a másik személyt.

Ha valakit tisztelettel tudsz szeretni, látod az erősségeit, a hibáit, úgymond tisztán tudsz róla gondolkodni, nem elfogultan, akkor ő az, akivel képes vagy szeretetben, megértésben leélni az életed.

Viszont, ha az illető személlyel kételyeid vannak, talán több olyan tulajdonság van benne, amit te nem tudsz tolerálni, akkor még ne menj bele a házasságba.

2008. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, az ember ezt nem "tudja", hanem egyszerűen érzi. Nem igazán tudom jól megfogalmazni, de kb. olyan érzés volt nekem, mint a villámcsapás: minden annyira egyértelmű volt, már az első héten tudtam, hogy ő az, aki mellett képes vagyok kitartani jóban-rosszban... Egyetlen kétely sem merült fel bennem, nem gondolkodtam olyanokon, hogy ha esetleg nem úgy alakulnak a dolgok... Tudtam, hogy a dolgok úgy fognak alakulni, hogy belátható időn belül meg sem állunk az oltárig! Ő pedig (és ez legalább annyira fontos) szintén így érzett-érez. :)

Bocsáss meg, hogy nem tudom jobban megfogalmazni...

A rózsaszín fellegek szerintem egyértelműen károsak: volt pár ilyen kapcsolatom, ahol szinte nem is láttam a szerelemtől, és nem vettem észre az akkori párom olyan hibáit, amik másoknak már a legelején szembetűntek. Ezért az eddigi utolsó, és egyben legutolsó kapcsolatomban már eleve nem adtam esélyt a rózsaszín szemüvegnek: mindent ezerszer átgondoltam, és hideg fejjel mérlegeltem a dolgokat, mielőtt belevágtam. Eddig azt tudom mondani, ez volt életem legjobb döntése! :)

2008. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy olyan dolog amit, amit megfogalmazni nem lehet. Ezért írtam csak annyit amennyit. Fölösleges magyarázni, hogy hogyan lehet szeretni és, hogy ki mellett érdemes lehorgonyozni, mert véleményem szerint ez nem lehetséges.

A lényeg, hogy erre a kérdésre konkrét választ senki nem tud mondani, mert ez egyéni dolog. Ha van melletted egy férfi, és felmerül a házasság, egyszerűen azt érzed és tudod, és aligha lesz kétséged.

2008. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eddig én egyik pasi mellett sem éreztem magam biztonságban, valahogy nem éreztem azt, hogy ők mellettem fognak maradni akármi fog történni. Meg az egyenesség sem volt az erős oldaluk. Aztán nemrég megismertem a mostani barátomat, s először barátok lettünk, majd észrevettem, hogy egyre többet beszélünk, s egyre gyakrabban. Az a lényeg, h tőle egyáltalán nem tartok, s nincs rózsaszín felhő, eléggé kiismertem őt, s tudom, h nagyon hasonlít hozzám, s sosem tenne olyat amivel megbántana. S érzem azt, h tényleg szeret. Nem tudom, hogy a többiek mint éreznek, de én most ezt érzem, s el tudom képzelni, h Ő lesz az. :)
2008. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha valoban ő az igazi akkor nem merül fel benned ez a kérdés. akkor azt tudni fogod hidd el.
2008. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha kipukkant a lufi, s még akkor is hiszel és bízol benne... akkor ö az Igazi!
2009. okt. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tőlünk fogod megtudni, az tuti.
2009. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!