Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott velem mert azt mondja nem tud kötöttségek közt lenni! Igaz ez?

Figyelt kérdés

Huh...a mi kapcsolatunk töök jó volt..!! Tényleg mindig éreztem h szeret és minden jó volt. de ugyahoyg mondom minden. Renben volt nem veszekedtünk elötte 2nappal még minden oké gondolni se gondoltam erre h vége lesz. Másnap nem találkoztunk mert elutazott este meg ment vmi kisebb buliba, barátaival! Másnap meg szakitott! pedig este irtam nki nem irt vissza hivtam nem vette fel ésm ondta bnöm aki ott volt bulin h láttah hivja vki és láttah nem veszi fel!

Az mondta azért mert nem tud kötötségben élni. és ezt mondta nekem párszor de más témához kapcsolodott! aznap mondta bnöm hogy neki azt mondta h nem szeret igazán. azért volt velem h hátha megszeret! De az nem lehet hisz ö kezdeményezte a kapcsolatot! Meg éreztem h szeret sööt sokkal jobban éreztem nálam int bármelyik volt fiumnál! És mondta anyukája: "látom nagyon szeret TÉged!"

a Másik: a barátai elött kicsit izé volt velem de ezt megértem mert kicsit szégyenlöss meg ilyenek! régen mondták nek ibarátai hoyg hogy jöhetett velem össze?

És nekem tökre ez jár az eszembe h lehet barátai mijatt lett vége h teledumálták fejét. vagy nem? én még szeretem. de nem vagyok kiakadva mert vannak barátaim akik velem vannak és kicsit oldották ezt a szomoruságot! szerintetek mi a baj???


2008. aug. 5. 13:00
 1/2 anonim válasza:
Nem egyszerű ez a helyzet sem. Az amit elmondtál arra enged következtetni, hogy a fiucska nem szeretett téged, úgy mint te őt. A jelek arra engednek következtetni, hogy lebeszéltek rólad és ami nagyon elszomorító, hogy nem a te hibád, hogy szakított. Szerintem felejtsed el őt, bár ez a legnehezebb és ne rágd magad azon, hogy miért szakított veled. Velem hasonlóan érthetetlen dolog történt, csak én férfi vagyok, és azóta sem tudtam kiheverni és lehet, hogy soha nem is fogom. Szóval tartsad meg a szép emlékeket és a többit meg felejtsed el, ha ő annyira bolond, hogy nem akar egy olyan gyönyörű és okos teremtést, mint amilyen te vagy, akkor csak egye meg a keserű levest amit magának főzött. Érezzd jól magad a saját bőrődben és mosolyogj a világra. Hidd el, hogy nem a te hibádból történt az és felejtsed el, te sokkal jobbat érdemelsz.
2008. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hm..igazad van..sajnoos:((( majd elfelejtem vagyis ne mert mindig is élni fog az emlékeimben de ezek utáán olyan nehéz bizni az emberekben. moost honnan tudjam ki hazudik nekem??:O :S

kööszi h irtál=)

2008. aug. 6. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!