Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az hogy megbánjuk hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés
Akkor jövünk rá, amikor már nincs, hogy ki volt nekünk az illető és mit vesztettünk ezzel.
2014. aug. 3. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet van ilyen, aztán újra összejöttök és előjönnek a dolgok újra, ami miatt szakítottatok..
2014. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez sok mindennél van így. De változó. Nem feltétlen bánsz meg mindent aminek vége.


Persze igen amikor hirtelen megszűnik xy dolog hát persze, akkor jobban megérzed hogy mi is volt az, és akkor jössz rá hogy " üüüüü neeeeee,,, én hülye.. mit tettem.."


de ez se feltétlen igaz, van akinek nem kell ez hozzá hogy átlássa. És van aki meg amúgy se bánja.


Lehet még örülni is neki, attól függ. "Huuuhh véége...vége.. úristen vége!! tényleg vége!! juhuuuuu!!"

2014. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg szerintem ez csak idő kérdése...ha tényleg vesztettél vele előjön. Megérzed.

És ha vissza mész abba a kapcsolatba, akkor se feltétlen igaz, hogy ......és újra előjönnek a régi problémák. Mert az ember jóesetbe tanulba hibáiból.

2014. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!