Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek új életet teljesen elkeseredve egy 2 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjem szerelmes lett egy nőbe.Igazándiból azt akarja, hogy maradjak vele, de nem nagyon tud lemondani a friss szerelemről. Én nem szeretném tönkretenni az életemet és a kicsiét sem, hogy nap mint nap azon emésztem amgam, hogy vajon.....!Tanácstalanságomban és teljes elkeseredettségemben már hozzátok fordulok. Mit tehetnék???
2008. aug. 5. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nehéz a helyzeted! Én is el lennék keseredve. Hát szerintem próbáld megbeszélni a férjeddel,hogy melyikőtöket választ de ha egyértelmüen titeket akkor mond meg neki hogy nem akarod megtudni hogy azzal a nővel van ha pedig a nőt hát akkor nem tudom esetleg kérhetnéd a családod segítségét lehet társat találni babával is:) az én barátnőm interneten ismerkedett meg egy férfival jövő hónapban házasodnak össze és a barátnömnek is gyere van én ha a helyedbe lennék nem maradnék a férfival akkor sem ha minket választana mert ha egy férfi ennyire nem tiszteli a családját és a párját akkor utjára kell engedni nekem ez a véleményem de én könnyen beszélek.
2008. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet most neked. Nagyon sajnalom a tortenteket. Lehet rossz tanacs, de en megis azt mondom,hogy ne maradj a ferjeddel. Nem is tudom elkepzelni milyen apa valik egy olyanbol aki akkor lesz egy masik nobe szerelmes, mikor pici babaja van. Meg csak ket honapos, most kellen az legyen h a leheto legtobb idejet veletek tolti, orul a gyerekenek. Normalis esetben ez igy van. Te meg talalhatsz gyerekkel is egy olyan ferfit aki szeret es megbecsul. Szerintem nem erdemel meg titeket a ferjed. Elkepeszto, pici babaja van es o "szerelmes" mint egy kamasz.
2008. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!