Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne mégjobb a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szerelmesek vagyunk, de egyszer azt mondta fel kéne frissítsük a kapcsoaltunkat! Ez alatt mire gondolhat? Azt mondta csináljunk újra valamit együtt. Nah de milyen új programot? Nem értem mire gondolhat. Nektek mi a véleményetek? Előre is köszönöm.
2008. aug. 5. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Frissítsük a kapcsolatot.....sokszor elhangzik ez a dolog, ez a tény, mindenki számára mást jelent. Jelenthet ez egy nagy kirándulást, ami nagy élményt hagyhat maga után, lehet ez egy romantikus hétvége, lehet ez egy nagyon romantikus és erotikus éjszaka, ahol olyat csinálsz, amit a barátod nagyon kedvelne, és még ujj dolog, sok minden lehet.


Esetedben mivel mondta: "Azt mondta csináljunk újra valamit együtt", azt veszem ki a szavaidból, hogy nem nagyon csináltok semmit, csak úgy elvagytok egymás mellet.. Ajánlom neked, vidd el valahova, bárhova...(nem tudom melyik korosztályba tartozol), de biztos örülni fog neki!!

2008. aug. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nos nem tudom hogy milyen a szexuális életed, de talán a párod arra vágyik hogy kicsit játszadozz vele az ágyban...de lehet h nem ez forog fenn, az előttem válaszolóhoz csatlakozva ajánlom a romantikus hétvégét és a romantikus és erotikus estét, mmert nagyon jól szoktak elsülni az ilyen dolgok. Esetleg egy vacsi valamelyikőtöknél kettesben, amit esetlegesen te készítesz, ilyenkor ajánlom a kínai kajás recepteket mert nem nehezek és mégis kicsit szeretetteljesebb mint a rántott hús sült krumplival:D
2008. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!