Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék színt vinni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék színt vinni az életembe, hogy tegyem?

Figyelt kérdés

12 éves párkapcs-ban élek, 3 éve házasságban. Egy 20 hónapos kisfiúnk van, akit mindenkinél jobban imádok.

Sajnos azonban a házasságom romokban... Elhidegültünk egymástól, pedig valaha nagyon szerelmesek lettünk.

Én nem akarok lemondani arról, h. még boldog lehetek.

Szeretnék szeretni, szerelmes lenni...

Viszont az elválást sokminden nehezíti. Közös ház, gyerek,stb.

Mit csináljak most akkor?

Csaljam meg?

Nem az én stílusom, és nem is akarom átvágni...

Próbáltam rendbehozni a dolgokat, de egy idő után azt vettem észre, h. csak én. Ő nem tesz semmit, h. jobb legyen. Sőt, észre sem akarja venni, h. gondok vannak. Neki minen jó úgy, ahogy van.

29 L


2010. jan. 9. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ezért kell kiélni magad fiatalon, nem 17évesen eljegyeztetni magad...
2010. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítsd át az RGB-t!!
2010. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen egyetértek :S... ki kell élvezni az életet... nah de erre már nincs lehetőség.

NE CSALD MEG! SOHA! szerintem jó lenne, ha a gyerekednek lenne apja! És a gyereked az igazi apjának, nem a mostohaapjának mondja azt, hogy "apa". DE ha mégis elhagyod, akkor ne úgy hagyd el, hogy megcsalod, hanem zárd le a kapcsolatot...

2010. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj vele,mond meg neki hogy érzel,vgay kérdezd meg hogy ő mért nem tesz semmit.próbáljátok rendbehozni,ezt nem teheti meg veled,jogod van a boldogságra.amugy én is így voltam de jártunk terápiára és segített
2010. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!