Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban ha tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban ha tul sok a vita megoldja a szex?

Figyelt kérdés
Mert még én is és a pasim is szűz vagyok (unk)
2008. aug. 3. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
nem gondolom h ahoz h helyrejöjjenek a dolgok egyből belekéne vágni és elveszti a szüzességeteket mind kettőtöknek...de lehet h megoldaná a problémátha jol sikerülne mert az első együtt lét után már jobban ragaszkodtok egymáshoz feltéve ha szeretitek egymást
2008. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem oldja meg! Legalabbis az en magneletemben ha lelkiekben nem vagyok jol akkor AZ sem mukodik...nekem nagyon fontos az h 100% os tamogatast kapjak a paromtol lelkiekben, ahhoz, hogy mukodjon AZ is rendesen...A szex arra valo, h minel jobban kitudd mutatni vagyaidat, es szeretetedet, egyuve tartozasodat....ha alapjaba veve nem vagytok joban akkor gyakorlatilag nem mukodhet, tehat nem oldja meg a dolgokat...ha csak nem erzelmek nelkuli az egesz, es nem arrol szol, h "vegre tul legyunk rajta"

Voltunk ilyen hullamvolgyben a parommal, es megmondtam h nekem ahhoz szuksegem van a maximalis lelki nyugalomra.

Lehet hulyenek neztek, de sztem fontos...

UDV

2008. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen helyzetben ez nem túl jó megoldás. A szexet arra találták ki, hogy két ember örömet tudjon egymásnak szerezni, de vitázás közben szentem nem élveznéd annyira.Bár ez egyéntől függ nem tom te hogy gondolod.Azért sok sikert!!!!!!!!!!:)
2008. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy a szex megoldja a vitákat egy kapcsolatban.

Főleg nem így,hogy ezért vágnátok csak bele.

Ti döntitek el,de azért gondold át jól.

2008. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Max rövidtávon (1-2 nap), de hosszútávon nem!
2008. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A vitákat beszélgetéssel kéne megoldani, ha azzal nem megy akkor szexel sem lesz jobb...
2008. aug. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. egy orgazmustól nemfog elmúlni a vita oka. És mi pl amikor veszekszünk elvből nemszeretkezünk. Nemtom az okét, sztem igy korrekt. Beszéljétek meg, a sex nem megoldás. Anyámmal összeveszek se nyalom ki..:|
2008. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a szex megkoronázhat egy csodás kibékülést,de nem old meg semmilyen veszekedést.
2008. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!