Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy "elvileg"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy "elvileg" jó pasi vagyok és mégsincs barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves elég jó alkatú srác vagyok (többek szerint), enyhe kockahas és nem cérnavékony karokkal. Mondják, hogy jól nézek ki és jófej/aranyos vagyok, mégsincs barátnőm. Nem tudom miért, de soha nem volt szerencsém a csajoknál, pedig mindent megkapna tőlem amit el tudna képzelni. Hűséges vagyok, imádnám, és mindent megadnék neki, de nem tartom magam papucsnak sem. Egyszerűen simán lehetnék egy álomférfi akár melyik nő szemében, de odáig mégse jut el a dolog, hogy erről meg is győződjenek. Persze csak ha egy olyan ember az "álomférfi" aki hűséges és szereti a párját. Még az ágyban se vagyok önző, mert imádom kényeztetni a lányt és csak másodlagos az én szükségletem. Már az is öröm számomra, ha látok egy nőt élvezni.

Ez most az előző állításom cáfolásának tűnik, de csak egy lány volt akivel eljutottam a pettingig, de mégse lett hosszútávú a dolog (nem kell félreérteni, még szűz vagyok). Egyszerűen a nőket tartom a világ legnagyobb kincsének, de ez a többesszám hamar átváltana E/3-ba ha lenne egy lány aki legalább annyira szeretne, mint én őt.

Miért van ez velem?


2008. aug. 3. 20:12
1 2
 11/15 Mendus ***** válasza:

HÉÉÉÉJ én is Zp-be járok sőt Gödör klubba is |Kaukázus nevű együttes zenéire|, és hozzám mindig az ökör pasasok jönnek...megbeszélhetnénk valami talit :P XD

Á csak vicc volt, amúgy meg lehet, hogy emos stílusú vagy, vagy túl nagyképű, vagy szemüveges |8 dioptriás :P|

ha ezek közül egyik se, akkor nincs szerencséd a csajoknál.

2008. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi szituban vagyok de azért egy két tippet tudok.Ha egy lánnyal vagy soha ne rakd a fejed mindig legyél természetes!!! Nem is tudod milyen sok helyen és milyen körülmények között lehet vkivel összejönni!!!!!!!!!!!
2008. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem volt egy ilyen haverom (lány vagyok), őneki is ez volt a gondja, mint neked, nekem sem jött be, pedig olyan volt, mint ahogy az a nagykönyvben meg van írva, jóképű, sportos, vicces, még csak nem is igazán beképzelt. sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lehet vele a gond. azt hiszem, egyrészt iszonyú magas elvárásai voltak, főleg külső szempontjából, és mivel gyakran közölte is a környezetével, és senki sem mert hozzá közeledni. másrészt állandóan azon zakatolt az agya, hogy BARÁTNŐKELL BARÁTNŐKELL KELL EGY BARÁTNŐ, ami nem túl szexis. És a külsejére is túl nagy figyelmet fordított, ez a lányoknak nem annyira fontos, ráadásul ő az én szememben túlságosan izmos is volt... amúgy meg volt nála esélyem, én mégis egy 45 kilós "strébert" választottam.
2008. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadónak,én is nagyon külsőmámiás vok,rendszeres konditerem(imádok edzeni),mostmár szolárium is,csak márkás ruhát hordok,hajam gondosan beállítva,izmos alkat.Nagyon figyelek a külsőmre mondhatnám metroszexuális vagyok.És nagyon nagy elvárásaim vannak a nőkkel szembe,mint pl:csak csinos,vékony derekú,keskeny csípőjü,sportos lányok jönnek be,járjon szolizni,rendszeresen eddzen ő is,édességet nem ehet(mivel nem hízlalda,lehet bunkó vok,de egy kövér nő undorító,fújjjj),csak hosszú hajú lány jöhet nálam szóba,akinek legalább a csípőjéig ér.
2008. aug. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hat en is kb tok ugyanigy vagyok mint te, de tenyleg csak epp lanyban. En is tobb sracot megkaphatnek, es nem bekepzeltsegbol vagy ilyesmi de en is meg vagyok elegedve magammal, es masok szerint is 'jo csaj vagyok'.

En se vagyok oda a bulikert, inkabb szivesebben megiszom egy uditot a haverokkal vagy ilyesmi. Az a baj, hogy kicsit felenk, szegyenlos lany vagyok, es talan az is, hogy nemnagyon tudok megbizni egy 'uj' sracba, abbol a szempontbol, hogy folyton arra tudok gondolni, ha esetleg egy tok helyes srac probalkozik nallam, hogy ahhh ez biztos csak szivat.

Baratnoim szerint onbizalom hianyom van, marmint hogy nem tudom elhinni azt, hogy igenis en megkaphatnek egy jo pasit is. Lehet igazuk van, de nemtudom.

En is 17 vagyok, ugyhogy csak remelni tudom, hogy elobb utobb megvaltozik a helyzet. :)

2009. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!